pozne in album

pozne in album | Autor: ardit

Link direct la acest mesaj

la un moment dat nu am mai reusit sa adaug poze in album, aveam 6 poze, dreptul la 9 poze. Am indeplinit toate cerintele: sub 100kb, jpeg, pozele care vroiam sa le pun erau din aceeasi serie cu primele. Am incercat apoi cu orice poza, nika! Dupa o perioada de cateva luni, adeka acuma, am vrut sa rup pisica, sa mai pun totusi o poza. Nika! Am sters cateva poze, si iar:nika! am facut si o balarie, ca am sters categoria in care erau si acum se vad cele trei poze ramase doar daca intru prin editeaza... altfel nu se mai vede nimik! help! ce sa fac ca sa repar? ce am gresit? ce... sa fac?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

E o problema des intalnita la albume.Probabil nu e vina ta si posibil sa nu poti face tu nimic.
Daca vrei,ma ofer sa-ti pun eu pozele.(parola si pozele la mamikavv@gmail.com)Mai mult de atat cred ca numai adminul poate face.



Irina,veve & croko
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardit spune:

multumesc mult, ti-am tremis
cu okazia asta m-am uitat si la veveritele tale, bucatica rupta-fifitza si zozonelu mik, sunt niste frumosi! am si eu un elmo care asteapta.. (de fapt un intreg arsenal de pufosi pusi bine sa nu se prafuiasca pana cand va veni bebe, ce vrei, nu m-am putut abtine!)
pup fata frumoasa!

Mergi la inceput