la Municipal ce conditii sunt?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissu spune:

Dragi mamici,
Am 23 de ani si sunt insarcinata in 11 saptamani fiind prima sarcina(care deja a inceput cu mici probleme care sper ca pe parcurs sa se rezolve).As vrea sa va rog din suflet daca cineva are timp si chef sa-mi raspunda si mie sa nu ezite sa o faca fiindca o sa-i multumesc din suflet. Desi pana nasc eu in mai-iunie 2005 mai este ceva, totusi, as vrea sa intreb daca cineva a nascut cu dr. Petru Ciulcu de la spitalul Municipal (fiindca aici m-am hotarat sa nasc si am inceput sa merg la acest medic).
Despre Municipal am citit lucruri bune scrise de voi aici dar din pacate despre medicul asta al meu nu a mai povestit nimeni. Credeti-ma ca sunt un pic speriata, si din cauza faptului ca nu prea am experinta si ca nu stiu ce sa ma astept de la medicul respectiv. Pe aici am citit de aceeasi medici renumiti de la Municipal(Badea,Pop,etc).
In speranta ca voi ma intelegeti cel mai bine astept macar un raspuns de incurajare!
In rest am bagat la cap tot ce ati povestit despre bagajul de spital despre hainute si restul. V-ati gandit cel mai bine cand v-ati hotarat sa scrieti experientele voatre pe acest forum........mie una imi este tare de folos mai ales ca nu prea am cu cine discuta despre acest subiect.
Va multumesc frumos!

Mergi la inceput