Colorata sunt dar pot schimba culoarea?

Colorata sunt dar pot schimba culoarea? | Autor: Elenalove27

Link direct la acest mesaj

Am pus culoarea galben la nick(sunt colorata)dar daca vreau sa o schimb , merge schimbata sau m-am pricopsit cu GALBEN ?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

8 Luni


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adivio spune:

Si eu sunt tot galbena Elena. Nu e frumoasa? Parca am avea o aura!

Adivio&Ioana-nazdravana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adivio spune:

Elena, dar unde e galbenul tau, ca nu il vad?

Adivio&Ioana-nazdravana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ottisimo spune:

da io nu vaz cum te poti colora:(


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Trebuie sa ai 400 puncte (care le acumulezi scriind mesaje sau raspunzand la alte mesaje).
Dupa ce ai 400 puncte de tuci la Foloseste Punctele si itzi cumperi deacolo glow.


Gabbriela & Julian web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

de ce nu se vede coronita mea galbena

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

8 Luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

se vede acum dar de schimbat intrebam doar din curiozitate daca se poate schimba

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19603" target="_blank">Povestea lui Alvaro-Daniel
web1-www.picturetrail.com/Elenalove27" target="_blank">web2-web3-

8 Luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Am vazut ca Adela99 si-a schimbat aura - intreab-o pe ea cum a facut

Cristina & Sandica
floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

apai, io am acumulat din nou punctele necesare, dupa care am cumparat din nou glow, de data asta stiind mai bine, am luat gri si marimea 1 (ca prea eram tzantzosa cu purpuriu 5 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Sa stii ca arati chiar bine !!!

Cristina & Sandica
floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

Aoleeeeeeeeeeu!!! m-am vazut! Ooooos! De data asta eu am exagerat cu dimensiunea

Cristina & Sandica
floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">

Mergi la inceput