Cadou de logodna

Cadou de logodna | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj

Fetelor va rog sa ma ajutati cu idei pt.cadou de logodna.
Baiatul nasilor nostri face logodna pe 26 decembrie si nu stiu ce cadou se face la logodna.
Multumesc!

Alina


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna Alina! Nu stiu daca te pot ajuta cu vreo idee dar..incerc. Noi am facut logodna acum 2 ani si am primit diverse cadouri (rame foto, veioza..etc).. in general de casa...pentru decor. Sau daca poti achizitiona o fotografie de-a lor le poti face ceva dragutz in Mall sau Bucur Obor.. o cana, un tricou sau chiar o felicitare personalizata. Ar fi ceva mai deosebit.

Pupici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

http://photos.yahoo.com/bibyroxx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ALina, aueleu, dupa atatea nunti acum mai aveti si o logodna...EU zic ca poti sa le iei ceva ce sa le foloseseasca in casa....mai iti sugerez sa mergi la MIniPret(sti tu unde) si acolo sigur vei gasi ceva super fain de luat...dar cel mai bine si cel mai aprovizionat este cel de pe Brezoianu!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Va multumesc fetelor ca mi-ati raspuns.M-am gandit si eu la ceva pt.casa,ca sa le foloseasca la amandoi.

Clau ma voi duce acolo unde ai zis,macar sunt preturi mai "bune" ca la atatea nunti dau faliment.
Azi s-a mai anuntat inca o nunta,deci pe 2 octombrie am doua nunti,dar nu merg la niciuna,trimit banii doar.Voi merge la una in 6 noiembrie,sper la ultima anul acesta.
Baiatul nasilor nostri care face logodna in decembrie face nunta anul viitor in mai si cred ca ne pun nasi,asta ne mai lipsea!!!!!

Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Va multumesc fetelor ca mi-ati raspuns.M-am gandit si eu la ceva pt.casa,ca sa le foloseasca la amandoi.

Clau ma voi duce acolo unde ai zis,macar sunt preturi mai "bune" ca la atatea nunti dau faliment.
Azi s-a mai anuntat inca o nunta,deci pe 2 octombrie am doua nunti,dar nu merg la niciuna,trimit banii doar.Voi merge la una in 6 noiembrie,sper la ultima anul acesta.
Baiatul nasilor nostri care face logodna in decembrie face nunta anul viitor in mai si cred ca ne pun nasi,asta ne mai lipsea!!!!!

Alina






Alina, vai de curu vostru...anu asta ati lucrat doar pentru nunti???

Claudia si Raul(01.04.2004)

Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala DC

Mergi la inceput