Pentru Livia.

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Am primit observatii ca scriu:pentru...cutare.O sa-ti scriu pe email deacum.Cica e interzis sa scrii cuiva personal pe acest forum.Imi pare bine ca ti-a fost de folos ce ti-am spus.Am inteles ca sunt si umidificatoare.Eu nu am avut dar e bun si vasul pe calorifer.Cate grade ai la bb in camera?In camera la Simona nu sunt niciodata mai mult de 24 de grade.

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina L spune:

Gabi,nu cred ca ai primit observatii ca ai scris pentru...
cutare,ci din cauza continutului mai personal sa zic...
ma rog acum...dar cum sa intitulezi mesajul ca sa-l vada persoana
respectiva?Caci de exemplu ce iti spune tie Livia intereseaza
si pe alte fete.Asa ca nu cred ca a deranjat titlul...

Te pup
Cristina L

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Buna Gabi,la este in jur de 20-24 grade,crezi ca este prea mult?
Am citit ca primesti observatii,eu nu inteleg de ce ,fiindca tu urmezi un tratament al unei fete si este normal sa ceri amanunte respectivei doar nu o sa intrebi pe toata lumea de pe forum,nu?-si cred ca, ce intrebi tu intereseaza si alte fete care ar dori sa incerce tratamentul!!!Dar daca sunt probleme te rog sa-mi scrii e-mail si-ti raspund in continuare cu mare dreg!
cuchristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Buna Livia,ceea ce ai reusit tu ne intereseaza si pe noi...amaratele care inca ne straduim sa avem un bebe...asa ca eu personal te rog sa continuati sa corespondati pe forum,asta in masura in care doriti si voi acest lucru.Chiar daca nu intervenim de fiecare data,sunt multe "smecherii" care le prindem din zbor...
Te pupic si sanatate maxima lui Chirstian

Rabdarea este cheia fericirii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Bine,bine...am inteles.Vreau sa va spun ca temperatura bazala in urma tratamentului e data peste cap sau chiar nu s-a produs ovulatia luna aceasta.Se mentine constanta la 36.7-36.8 Oc.Numai stiu ce sa spun.Totusi cred ca luna viitoare o sa ma duc la un dr.ginecolog.Sunt in a 17 a zi a ciclului.Poate ca luna viitoare va fi ami bine.Poate ca trebuie sa-si faca efectul ceaiurile acestea.
Livia,ma simt mult mai bine decand iau NervosedinC.Este f.bun pt stres,oboseala.Il recomand la toate fetele care vor un bb.Este pt insomnii,eu nu dorm niciodata in timpul zilei si nici cu el nu dorm decat noaptea asa ca puteti sa-l luati linistite.

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Eu fac tratamentul Liviei.Nu am reusit sa iau semintele de marar macinate sublingual si nici pulberea de napraznic.Imi fac greata,adica vomit dupa ele asa ca le-am inghitit cu apa.La farmaciile naturiste exista si tinctura de marar,pastile de napraznic,pastile sau tinctura de telina.Credeti ca pot inlocui semintele luate sublingual?

Gabi cea sclifosita si Simonica idem de sclifosita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

gabid,
de ce nu mergi sa faci ecografie vaginala sa stii sigur daca ai sau nu ovulatie in urma tratamentului naturist?? metoda temperaturii bazale nu cred ca este concludenta.

www.bestanimations.com/Animals/Mammals/Elephants/Elephant-01.gif" border="0">Noroc tzie, mie...tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Abia sunt in prima luna de tratament.Luna urmatoare merg sa-mi fac monitorizarea ovulatiei.La mine nu se maturizau foliculii,adica aveau dimensiuni f.mici fara hormoni.Trebuiau ajutati.
Credeti voi ca daca fac o luna tratament si e bine apoi se mentine efectul daca numai fac tratament?

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Abia sunt in prima luna de tratament.Luna urmatoare merg sa-mi fac monitorizarea ovulatiei.La mine nu se maturizau foliculii,adica aveau dimensiuni f.mici fara hormoni.Trebuiau ajutati.
Credeti voi ca daca fac o luna tratament si e bine apoi se mentine efectul daca numai fac tratament?

Gabi.

Mergi la inceput