Tagada paternitatii

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudiap spune:

BA DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialu spune:

De ce? Va deranjeaza subiectul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiap spune:

nu, dar omul s-a hotarat deja de vreo cateva pagini....
felicitari si alte opinii s-au tot scris...deja cred ca nu mai e nimic de scris..
dar daca tu consideri altfel, nici o problema!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reiki spune:

Inca nu ADMIN,
Mai trebuie sa pun pozele la amindoi copii ca povestea sa fie gata. :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

quote:
Originally posted by Zoran_yu

...

PS se pare ca intr-adevar se petrec lucruri (discutii) placute pe aici, sper sa nu va suparati daca mai raman o vreme in vizita







BUN VENIT SI SEDERE PLACUTA!!!
Te urmaresc si eu... Spune-mi! Esti roman sau iugoslav? Minuiesti limba romana foarte bine!!!
O mamica de gemeni!

Theodora, Alexandros, Yannis(10 luni...in curind!)mpapad@acci.gr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zoran_yu spune:

Reiki: fiind ""povestea"" ta aici te rog sa ma scuzi daca interventiile mele (in afara de prima) au deturnat sensul dorit de tine al discutiilor.
Luizax: poti sa traduci te rog ?! nu am inteles termenul ""bishti"" desi suna romanes (sau turk) ?! Daca esti romanes ai toata simpatia mea, sa stii ca-l iubesc pe Bregovic desi e musulman din Bosna-Hercegovina :)
Theodora: multumesc de bunavointa , cred ca vorbesc bine romaneste datorita mamei (care este romanca ardeleanca) si faptului ca din adolescenta incoace traiesc inapoi in Romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

ha ha ha romanes ales bules mamaliga cu orez :)))))))))

Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

Reiki, si voi fetelor,

sa nu va apuce râsul, da' io marturisesc ca astazi am avut pentru prima oara curiozitatea sa citesc acest subiect!!!Am vazut ca e prezent de atâta vreme pe lista de discutii, am vazut ca are multa "cautare", da' nu pot sa explic de ce nu m'a atras...Pur shi simplu n'am avut nici macar curiozitatea sa vad despre ce este vorba...
Ei bine, astazi, acum, am citit toate raspunsurile...
Reiki, ma bucur mult ca ai reushit sa iei o decizie, ca te'ai hotarât în sfârsit pe ce cale sa o iei. Habar n'am daca este o decizie buna sau rea...Shi de fapt nici nu shtiu daca mai are vreo importanta acum...Decizia, odata luata shi pusa în aplicare, devreme ce nu a fost "contestata" de nimeni (îndrituit sa faca acest lucru, evident!) este o decizie BUNA! In munca pe care o fac eu asta e regula! Evident, comparatia e aberanta...Spun tâmpenii, ca de obicei..
De fapt, Reiki, am vrut sa scriu câteva rânduri sa-ti doresc ca decizia ta sa se dovedeasca într-adevar a fi fost CEA MAI buna si sa te felicit (deocamdata, pâna o vedem shi pe micutza printzesa) pentru baietzelul tau!! Este taaaaaare frumushel!!!!!Sa'ti traiasca!!!!!

Numai bine!!

Monica, mama lui Vladut, nascut pe 7 mai 2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa spune:

Daca tu esti tatal biologic?!?

Mergi la inceput