pozele mele sunt prea mari?

pozele mele sunt prea mari? | Autor: nicol3

Link direct la acest mesaj

Sunt membru nou. Cum imi pot face si eu album cu fiul meu? O alta problema ar fi ca se pare ca aparatul meu digital scoate poze mai mari de 90 k. Ce pot face ?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

buna nico,

... uite cum am facut eu ... m-am dus pe poza respectiva si i-am dat open with ... microsoft paint ... se deschide poza in microsoft paint si te duci in meniu la image ... la strech si o micsorezi cat vrei ... succes.

Maruta

" Cind trupul iti patimeste alearga la doctor, iar cind sufletul iti patimeste cheama un prieten, caci dulcele glas al prietenii este cel mai bun leac al durerii."
I. Golescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol3 spune:

multumesc mult Maruta!!!
Cred ca o sa reusesc. Acum o sa incerc.
Dar sa imi zici te rog si cum imi fac album, ca unde am gasit eu se poate trimite o singura poza.

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

In album o sa gasesti obtiunea "Adauga/modifica categorie";

Atentie, atunci cand vrei sa pui o poza in album, sa fie selectata categoria in vrei sa pui poza.

Mult succes ... anunta-ma cand ai reusit ca sa ma uit si eu la pozele voastre ...



" Cind trupul iti patimeste alearga la doctor, iar cind sufletul iti patimeste cheama un prieten, caci dulcele glas al prietenii este cel mai bun leac al durerii."
I. Golescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol3 spune:

Nu am cont de album inca."contacteaza administratorul". E nevoie sa contactez admin sau astept si mi se va face cont?

Am reusit cu paint-ul. A fost simplu. Am pus o singura fotografie pe pagina personala. Du-te pe ea si il vezi pe Vlad.

Te pup si inca o data mersi. M-am uitat si eu pe pozele voastre. Sunt faine. Da bebe nu e inca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Nicol,conturile de album se dau,de obicei, la sfarsitul lunii in care te-ai inscris!


Irina,veve & croko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol3 spune:

buna veve!

inseamna ca voi astepta, ce sa fac? mersic de informatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

nu e inca ... da si cand o veni ... sa te tii ...




sa-mi dai PM cand iti pui pozele in album

" Cind trupul iti patimeste alearga la doctor, iar cind sufletul iti patimeste cheama un prieten, caci dulcele glas al prietenii este cel mai bun leac al durerii."
I. Golescu

Mergi la inceput