Coronite pentru voalul de mireasa

Coronite pentru voalul de mireasa | Autor: tlory

Link direct la acest mesaj

citesc de mult timp informatiile de pe acest site si am indraznit sa va rog daca i/mi puteti spune si mie de unde pot cumpara coronita pentru voalul de mireasa. nu mi/a placut mai nimic din ceea ce am vazut. am uitat sa va spun ca voi fi mireasa in septembrie. multumesac mult

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandi spune:

In primul rand CASA DE PIATRA!
Eu am nunta in august si mi-am gasit o coronita deosebita cu trandafiri albi la Picasso, pe Pache Protopopescu, langa PRO TV. E adevarat ca e cam scumpa, dar e deosebita si merita banii. Au tot felul de accesorii acolo, e un etaj intreg(ultimul etaj) pentru mirese.
Succes la pregatiri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

Iti recomand tot magazinul Picasso. Daca totusi nu-ti place nimic poti incerca linga magazinul Cocor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlory spune:

va multumesc pentru sfatul acordat. voi incerca si la picasso, sper sa gasesc ceva pe gustul meu. problema este ca sunt foarte dificila, vreau sa fie totul perfect. multumesc inca odata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy angelina spune:

Si eu sunt la fel ca tine!
Vreau sa fie totul perfect.
Daca gasesti ceva deosebit imi spui si mie ca sunt interesata.
Nici eu nu am gasit nimic inca.
La picasso nu am ajuns,dar ma voi duce si eu cind voi avea timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Eu mi-am luat coronita odata cu rochia,voalul,posetuta..tot de la casa de moda:Noela Style.Insa acum ma bate gandul sa nu mai pun coronita ci sa-mi cumpar trandafirasi din aia mici care se infing in coafura.Am vazut bleu,albi si din perlute.Eu am rochia alb cu bleu si asa incerca ceva de genul asta.Insa habar nu am cum sa fac..la ce anume sa ma hotarasc!

Corina mamika de 2 baietzi !!!


http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Fetelor mie mi-ar face placere sa imprumut unei mirese coronita mea de mireasa. Cine doreste sa o vada - Albumul mireselor - Raluca Hulubei. Se potriveste unei rochite cu ceva albastru - bleo.
Astept propuneri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joe spune:

Miresici - daca mai acceptati o sugestie - eu niciodata nu am luat in considerare o coronita artificiala - am avut coronita din flori naturale - floarea miresei (aia mica si alba) si frezi albe - chiar daca era septembrie - si a aratat foarte bine!
Si finuta mea acum - tot in septembrie - tot coronita de flori naturale isi face!
Nu va faceti griji - s-a uscat foarte frumos - o pastrez intr-o cutie cu manusile - si e tot o amintire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlory spune:

multumesc tuturor pentru sfaturi.
korinna te rog spune/mi unde este noela style?????????nu am auzit de aceasta firma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Noela Style...are sediul mama in Craiova,insa are magazine de prezentare si in Galati(unde stau eu),dar si in Bucuresti,Tulcea..si in alte orase.Daca dai o cautare pe google..ii gasesti.Daca nu reusesti...zi-mi si caut eu!
Mie mi-a convenit...pt ca mi-au facut absolut tot!Si chiar si pt buchetul demireasa il imbraca in materialul din care este si rochita si il ajureaza la fel cu bleu ca rochita,voalul,posetuta..
Si nici nu au fost foarte scumpi.Mie mi-a luat masurile in Glati,insa rochita au facut-o la Craiova.In o saptamana a fost gata!

Corina mamika de 2 baietzi !!!


http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput