Dr. TUTUNARU

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uki spune:

Poti sa suni la spital direct, tel este 021-224 66 00 interior 239, acolo poti ori sa ceri direct cu el ori sa intrebi pe cine va raspunde. dar cel mai bine este sa vorbesti personal, are tel deschis non-stop 0723-999 939,
Eu am fost pe 20 sept si avand ceva probleme, m-a rugat!!! sa il inteleg ca in octombrie va fi foarte ocupat...Cred ca cele care sunt acum gravidutze si sunt pacientele lui stiu asta foarte bine.
Oricum, cum spuneam, suna cu curaj


Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Azi e de garda!!!!Il gasesti pana maine dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameron spune:

Multumesc pentru raspunsuri! Azi nu am cum sa ajung pentru ca rezultatele la toxo, cmv si rubeola sunt gata pe 01.10, listeria este gata dar o sa iau rezultatul cand ajung in Bucuresti, am si echo de la dr. Iosup. Incerc sa ajung totusi saptamana viitoare dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

fetelor dragelor, tin sa va multumesc... m-ati linistit! eu sunt mamica unui baietel minunat, zambaret cat tine ziua de lunga... si m-am hotarat sa-i fac cadou la doi anisori o surioara. dupa ceva experiente nefericite prin giulesti (abandonata de dr la nastere, nascut cu infectie si febra 39'5 C, cu perfuzie cu antibiotice...), am hotarat sa-mi schimb si dr si spitalul. sotul meu avea o preferinta pt elias, si o prietena mi-a recomandat pe dr. tutunaru... normal, am inceput sa caut info, si cum la noi "se gaseste de toate" am dat de voi...
nu va spun ca am citit toate mesajele si inca ma minunez... sunteti sigure ca e vorba de elias, bucuresti, RO?? eu inca tot nu pot sa cred...
acum ce sa zic, astept sa apara bb2, si apoi sa-l caut. eu sper din tot sufletul ca luna asta sa se intample minunea, sau macar luna viitoare, sa-mi primesc si eu "cadoul de craciun". adica sa mi se confirme sarcina!
le doresc tuturor bebelusi sanatosi, sarcini usoare si aspirantelor rabdare, caci minunile exista!!
Cristina si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxit spune:

quote:
Originally posted by lordra

Trebuie sa ajung la dr. Tutunaru luni. Dansul mi-a spus sa-l caut dupa amiaza, la spital, ca e de garda. Nu mi-a precizat insa nici o ora. Am inteles ca si voi mergeti de obicei dupa amiaza. Aveti o ora anume la care va duceti de obicei, ca sa-l gasiti mai liber, sau stabiliti cu el in prealabil la telefon la ce ora sa veniti?
Eu i-am trimis un mail ca sa stabilesc legatura.


Lordra
Pe ce mail i-ai trimis mesajul? Eu sunt pacienta dansului si mi-a dat sa fac niste analize , dar inca nu le-am terminat si as dori totusi sa-i transmit cele de pana acum.
Merci
P.S. Am inteles ca nu ia bani pt consultatii. Sa-mi pregatesc totusi un plic simbolic sau sa-mi incerc norocul cu mana goala?



Roxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Incearca-ti linistita norocul cu mana goala. Eu la al doilea consult mi-am incercat norocul cu un pachet de cafea jacobs si nici pe ala nu vroia sa mi-l primeasca. In final l-am lasat pe masa si am fugit. E un dragut, si am observat ca mai "urat" face daca vede ca vrei sa-i dai bani. Deci bani chiar nu primeste oricat de simbolica ar fi suma.

Andreea
Life it's like a box of chocolates. You never know what you gonna get!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxit spune:

quote:
Originally posted by lordra

Trebuie sa ajung la dr. Tutunaru luni. Dansul mi-a spus sa-l caut dupa amiaza, la spital, ca e de garda. Nu mi-a precizat insa nici o ora. Am inteles ca si voi mergeti de obicei dupa amiaza. Aveti o ora anume la care va duceti de obicei, ca sa-l gasiti mai liber, sau stabiliti cu el in prealabil la telefon la ce ora sa veniti?
Eu i-am trimis un mail ca sa stabilesc legatura.


Lordra
P.S. Am inteles ca nu ia bani pt consultatii. Sa-mi pregatesc totusi un plic simbolic sau sa-mi incerc norocul cu mana goala?




Pe ce mail i-ai trimis mesajul? Eu sunt pacienta dansului si mi-a dat sa fac niste analize , dar inca nu le-am terminat si as dori totusi sa-i transmit cele de pana acum.
Merci


Roxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxit spune:

Si eu am fost la dr si mi-a spus asa: nu vreau nimic.
Ce parere aveti?

Roxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lordra spune:

Roxi, adresa d-lui Tutunaru este:

dan.tutunaru@spaceage.ro

Bafta!
Lordra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta spune:

Dragele mele, maine sunt programata sa merg la dr. Tutunaru la Elias,ca-i de garda si am o mare rugaminte la voi( ca nu-s din Buc).
Spuneti-mi cum sa ajung acolo, un reper, ceva.....Care ati fost pacientele lui, spuneti-mi imi trebuie trimitere,cum trebuie sa procedez?,intreb la poarta de ginecologie si merg la usa si astept,sa-l sun la telefon c-am ajuns, ce fac? Dupa consultatie ai dau ceva, cum si ce sa fac?
Mie la telefon mi-a spus marti, la Spitalul Elias, ca sunt de garda si atat.
Multumesc tare mult, orice detaliu mi-ar fi de mare ajutor,mai ales ca o sa merg singura.


Mergi la inceput