Dr. TUTUNARU

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuche spune:

buna fetele,

ca tot l-ati laudat atat, as merge si eu la dansul la o consultatie.
Dar unde este acest spital Elias? Lamuriti-ma si pe mine va rog.
Cabinet particular nu are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Buna Alinuche. Dr. Tutunaru nu are cabinet particular. Spitalul Elias este pe linia tramvaiului 41, aproape de manastirea Casin.Manastirea e pe partea stanga, cum vii dinspre Agronomie, iar spitalul e putin mai in fata pe dreapta pe bvd. Marasti nr. 17, iar nr. de tel de la spital este: 2240671. Nr de mobil al dr. Tutunaru e: 0723999939. Cel mai bine il suni direct pe mobil si vb. cu el.
Multa sanatate!

http://community.webshots.com/user/alina_constantin
"Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land amog the stars." (Les Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana P spune:

fetelor, de mult timp caut si eu un doctor bun in bucuresti.
dupa multe evenimente nefericite cu alti doctori recomandati de cunostinte, aceasta prezentare e singura care ma imbie sa merg si eu.

sper sa am si eu norocul vostru si sa reusesc si eu sa am un pui de om.
am sa merg si eu in octombrie, pentru ca pana atunci nu ma pot deplasa iar la sfarsitul lui septembrie sunt programata pentru un alt gen de operatie.

sanatate tuturor
dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Fete, pot merge la Dr Tutunaru si pentru un control de rutina care nu are de a face deocamdata cu sarcina? (nu sunt insarcinata). Vreau un control de rutina cu analize, etc. la un doctor bun? Cum fac? Merg la spital si programez o intalnire sau sun si fac o programare? Sau cum fac daca nu are cabinet particular?


http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BESTUTZA spune:

Buna tuturor!

Uite ce a scris Alina sus! Il suni si ii spui exact despre ce e vorba, iar el iti va spune cand sa mergi! De obicei noi mergem cand e de garda , pentru ca in timpul zilelor de lucru ma gandesc ca e ocupat cu urgentele, cu vizitele la pacientele care au nascut si ma rog celelalte indatoriri pe care le are si sunt convinsa ca le face cu aceeasi noblete sufleteasca si pasiune - si voi stiti ca nu sunt vorbe mari!

Eu chiar azi am fost la echo la dr.Iosup, o sa avem baietel, suntem in 16 saptamani si totul e super! Fac tratamentul pe care mi l-a dat si dupa multe amenintari ale "somitatilor" in materie dr. Tutunaru a reusit sa ne redea linistea !

Fiecare sufletel ce urmeaza sa vina pe lume si si este in grija lui nici nu stie ce mult ii datoreaza doctorului prin care lucreaza mana lui Dumnezeu!

Succes mult si fie ca multe dintre voi cu probleme nerezolvate sa ajungeti la acest minunat OM si va gasiti linistea si speranta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leta spune:

aoleu, fetelor, credeti ca este bine sa afisati chiar mobilul doctorului? de ce nu il comunicati mai bine pe Private Message? e vorb totusi de mobil...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BESTUTZA spune:

Stai linistita Leta ca pe Eva.ro la sfarsitul fiecarui articol aparea numarul de telefon unde putea fi contactat!Eu asa am aflat si slava lui Dumnezeu ca a fost asa! Asa ca nu e nici o problema! Zic eu!

Oricum mie imi imi place tare ideea, ca asa cum zicea sotul meu , ferice de rezidentii care lucreaza cu el!Sigur lucrand cu un astfel de om se va schimba optica medicilor despre ce inseamna medicina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lordra spune:

Trebuie sa ajung la dr. Tutunaru luni. Dansul mi-a spus sa-l caut dupa amiaza, la spital, ca e de garda. Nu mi-a precizat insa nici o ora. Am inteles ca si voi mergeti de obicei dupa amiaza. Aveti o ora anume la care va duceti de obicei, ca sa-l gasiti mai liber, sau stabiliti cu el in prealabil la telefon la ce ora sa veniti?
Eu i-am trimis un mail ca sa stabilesc legatura.


Lordra

P.S. Am inteles ca nu ia bani pt consultatii. Sa-mi pregatesc totusi un plic simbolic sau sa-mi incerc norocul cu mana goala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Il sun pe domnul doctor asa pur si simplu si ii spun ca vreau o consultatie? Sau sa sun la spital si sa cer acolo o programare la Dr. Tutunaru? Vreau sa merg la dansul si nu stiu cum sa fac.

http://community.webshots.com/user/blanca_000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Neata fetelor! Il sunati pur si simplu pe mobil! Nu e nici o problema.... El va spune mai departe ce sa faceti...
Cand e de garda puteti merge oricand!

http://community.webshots.com/user/alina_constantin
"Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land amog the stars." (Les Brown)

Mergi la inceput