Are mama o fetitza ...

Are mama o fetitza ... | Autor: Ela

Link direct la acest mesaj

Am ajuns ieri, in sfarsit, la echo 3D si a fost super!!!
Fetelor, daca aveti ocazia si posibilitatea, oferiti-va "regalul" asta!
Mi-am vazut bebelusa - am aflat acum sigur ca e fetita - e o bucalata, are niste falcute...
M-am linistit si ca nu are nici o spina bifida - oculta sau nu!
Tot incerca doctorul sa-i faca o poza a fetei mai "artistica", si ea nimic - isi tragea capul inapoi, si-a ridicat o manutza, ca sa nu va mai spun ca tot timpul dadea din guritza de la un moment dat i-am vazut si limbutza si am inceput sa radem toti - parca ne facea in sic!!

Sunt in transa de ieri, nu ma gandesc decat ce fetitza am si m-a apucat graba acum - in wk asta, urmatorul cel tarziu vreau sa ma totul cumparat ca am sanse sa fiu mamica de noiembrie (termenul era pe 5 dec.)

Numai bine la mamici si la bebici!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Draga Ela,

Sa-ti traiasca printesa, sa creasca mare si sanatoasa si sa te umple de bucurii!
Doctora mea nu s-a putut pronunta, cu siguranta, pâna în momentul de fata, dar zicea ea si bb meu e fetitza. Unde vroiam eu sa ajung, de fapt, tu ai cerut sa se faca ecografia 3D sau ei au propus? A trebuit sa platesti ceva în plus? Te întreb pt ca si eu as fi vrut, dar doctora a zis ca nu e nevoie si ca totul e în regula, dar you never know!
Reliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Are mamaaaaaaaaa o fetitzääääääää frumisicääääääääääääfooc:-)
Sä fiti fericiti, sänätosi si mintosi .
Numai bine,päpä



Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

Sanatate si fericire la amindoua.
Sa ajungi sa-ti cresti nepotii, Ela.
Taote cele bune.

vinv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iusti spune:



Felicitari, Ela si sa aveti parte numai de lucruri bune!
Multa sanatate si asteptare usoara si frumoasa.
iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Obisnuieste-te cu starea de transa!o sa te tzina multi ani de-acu'-ncolo!Copilasii astia fac vaji cu sufletele si mintile noastre! Sa-ti traiasca frumusica si sa-ti umple existenta cu minuni!

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadne spune:

o bucurie mai mare nici nu cred ca exista pt.o mamica!!
multa sanatate si fericire pe mai departe!
si viel spass la cumparaturi, atentie insa la lucrurile inutile dar tentante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna spune:

Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia spune:

Felicitari Ela! Ehehehe, deci o fetita, lasa sa fiti sanatosi si sa va bucurati de ea.Cumpara totul!! si pe mine ma apucase dupa ce l-am vazut pe Vlad la eco si am pregatit totul asa simtem eu ca trebuie sa-mi pregatesc cuibusorul si bine am facut ca el a venit putin mai repede decat ne asteptam trebuia sa vina pe 25 dec si a venit pe 7, ei ce frumos!!! Felicitari inca odata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Sa-ti traiasca fetita si sa te bucuri de ea... Poti sa-ti incepi cumparaturile linistita ca dupa ce va veni minunea, numai de cumparaturi n-o sa mai poti tu sta....

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Felicitari,Ela !!!
Mi-aduc aminte de ziua in care m-am dus la dr si mi-a anuntat ca am gemeni Pentru un moment am fost socata!!!!!!!!!!!!!
Apoi m-am simtit foarte norocoasa si SPECIALA...
Miine Giannis si Alexandros implinesc 6luni

Love you all...
THEODORA,GIANNIS,ALEXANDROS

Mergi la inceput