DJ pentru o petrecere reusita?

DJ pentru o petrecere reusita? | Autor: romancuta

Link direct la acest mesaj

Ma casatoresc la inceputul lui septembrie si sunt in cautarea un DJ care stie sa intretina o atmosfera frumoasa la petrecerea de la restaurant.
Pentru ca imi place f. mult sa dansez imi doresc o petrecere cu muzica buna, antrenanta care sa indemne oaspetii la dans ....
Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat sau o recomandare?

Multumesc frumos!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Fabian Iliescu - 0740.100.124
Are scule misto, experienta si a facut superatmosfera la nunti fitoase, la cele mai bune restaurante din Bucuresti. Are mii de melodii in play-list si le actualizeaza mereu cu cele mai noi aparitii, dar are si vechi, tot ce vrei.puteti face in linii mari impreuna programul nuntii in functie de gusturile tale si de ce invitati stii ca ai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nokia spune:

Anculina, ne poti spune cumva si ce preturi practica DJ-ul mentionat de tine.
Macar asa informativ


Cosmina

Un sut in fund, un pas inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

100-120 EU.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elissa spune:

am avut o nunta perfecta cu exceptia d.j-ului , Daca va recomanda cineva pe d.j Cetin mai bine sa va luati combina sau statia de acasa ....

http://community.webshots.com/album/157984754VzHLRZ



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moss spune:

de la Promusic, Dj. Edy, 300 $ dar face toti banii !!!

eu am avut nunta pe 08 Mai si totul a iesit impecabil
www.larond.ro/moss/nunta/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Eu cunosc unul pe care l-am avut la mine la nunta, si-ti spun ca
toata lumea s-a distrat de minune si l-a laudat. daca esti interesata,
pot sa-ti dau numarul de telefon, dar sa stii ca e din Brasov.

Te rog sa-mi trimiti un PM.

Lucia sotia lui Csaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anette123 spune:

Fetelor, va rog mult dati-mi si mie datele de contact ale lui DJ Eddy. Sau altcineva care sa stie sa antreneze o sala, si nu ma refer numai la muzica, ci sa mai stie sa si vorbeasca. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M. Gina spune:

Da, subscriu, e foarte greu sa gasesti pe cineva cu prezenta scenica. Multi DJ in ziua de azi, pun muzica buna dar cand iau microfonul sala tace sub o senzatie crunta de penibil...Asa ca aveti grija !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna fetelor! Eu voi avea nunta la anu' la sfasitul lui iulie si sunt PRO DJ! Nu suport lautarii!! Asta e.. gusturile nu se discuta. Intrebarea mea e: cu cat timp inainte sa contactez un dj bun (din cei recomandati de voi aici)?

Multumesc pentru atentie

Roxxy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

DJ-ii buni au deja agenda plina de cum incepe "sezonul". De exemplu daca ai nunta in septembrie, contactezi DJ-ul prin mai, mergi la auditie, il acontezi si dupa aia stai linistita. Il mai contactezi in apropierea datei nuntii sa mai puneti la punct unele amanunte, poate niste preferinte muzicale noi-noute sau prefrinte speciale pt. invitati veniti dintr-o zona anume... etc. Succes !

Mergi la inceput