Copii nascutzi in 1996

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

Mihaela, am vazut pozele Dianei. Tare frumusica. Si mi-am amintit ca si eu am fost odata o Alba ca Zapada blonda, cu ochii albastri :))

As fi vrut sa pun si eu cateva poze de la nebunia care a fost ziua lui Stefan, dar iubitu mamii a motrosit aparatul si le-a sters pe toate :)

Madalina


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:


Dany-13 ian.1996 ,mami gabi350
Stefan-19 ian.1996, mami descantec
Calin-ian.1996, mami Laura Takacs
Andrei-12 febr. 1996, mami micaels
Nicholas-20 febr. 1996, mami ulisernic
Diana-23 febr.1996, mami alma
Anastasia-6 apr.1996, mami Maria2
Andrada-30 apr. 1996, mami mirela68
--------, apr.1996, mami rosa
Vali-16 iun.1996, mami Den
Andy-1 iul.1996, mami Rovki
Robert-12 aug.1996, mami OanaDo
Radu-17 aug.1996, mami Lona
Maria Ruxandra-11 sept. 1996, mami madalina horsa
Mihai-25 sept.1996, mami Korinna
Alexandru-28 sept.1996, mami dany-dany
Robert-24 oct.1996, mami ralualexandrei
Diana-22 noi. 1996, mami mihaela_s
Elliot------------, mami Elliot


Am primit prin PM datele baietelului Lonei, il cheama Radu, nascut pe 17 aug. 1996.
BINE ATI VENIT!!


Mihaela , Diana Alexandra(22 nov 1996) si Silvia Petra(10 sept 2003)

pozici noi

bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina horsa spune:

Fetele, nimic nou sau prea multe si mai e timp de postat aici?
Uite, am vazut ca pe 12 februarie a fost ziua lui Andrei, micaels, sa-ti traiasca!
Korinna, cum mai e cu baietelul tau? Ai reusit sa-l faci sa-i stea gandul si la invatat?
Rovki, ce descri tu mi se pare ideal, la noi sunt putine scoli care au un asemenea program, si din pacate mi se pare ca invatatorii nu mai stiu sa ii atraga spre invatatura asa ca altadata.

Hai mai scrieti ce va mai fac picii!
Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

mai..fetelor..nu stiu ce minune s-a intamplat....ca Mihai a inceput sa-si faca singur temele..fara sa-l mai bat eu la cap!Nu stiu cum s-a petrecut minunea asta!parca e mai constient si mai serios.
Acum..vreau sa vad cum fac sa-l dau la un sport ceva.Unde o sa ne mutam noi ,este un miniteren de fotbal.Cred ca asta am sa fac1
Crina..ce-ti mai fac dragalasii??/

Urez titor ..Zile minunate ale iubirii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Diana e preocupata cu concursul Cangurul. Ai vostri participa la el??? E foarte entuziasmata de premiul cel mare-o excursie, sau tabara. Asta face dupamasa acasa, asa cum am zis, cu temele nu avem probleme.
In rest toate bune...va pupam!

Mihaela , Diana Alexandra(22 nov 1996) si Silvia Petra(10 sept 2003)

pozici noi

bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

Stefan nu vrea in ruptul capului sa mearga la cangurul. Cred ca e orgolios rau si ii e teama sa nu piarda :) I-am luat carticica cu problemele din anii precedenti sa vad cum se descurca. Multe din probleme le rezolva doar daca ii explic cerinta. Cred ca asta il face sa se simta nesigur.


In rest, cu scoala si sportul e bine. Munceste de dimineata pana seara tarziu uneori. Si inca mai mananca litere la scriere :)

Ii uram La multi ani lui Andrei!

Si pupam toti piticii din gasca

_
Sapte dintr-o lovitura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Si Diana mea participa la Cangurul, dar nu e atat de preocupata :). La noi e al doilea an si cred, cel mai dificil, deoarece problemele sunt comune claselor a III-a si a IV-a. Am luat si noi carti cu problemele din anii anteriori, unele din ele sunt greute, potrivite celor de a IV-a, dar nu si celor mai mici).


http://community.webshots.com/user/freediaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaels spune:

quote:
Originally posted by madalina horsa

Fetele, nimic nou sau prea multe si mai e timp de postat aici?
Uite, am vazut ca pe 12 februarie a fost ziua lui Andrei, micaels, sa-ti traiasca!





Multumesc mult pentru urari. Sa va traiasca si scumpii vostri si sa fie fericiti si sanatosi!

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaels spune:

quote:
Originally posted by descintec

Stefan nu vrea in ruptul capului sa mearga la cangurul. Cred ca e orgolios rau si ii e teama sa nu piarda :) I-am luat carticica cu problemele din anii precedenti sa vad cum se descurca. Multe din probleme le rezolva doar daca ii explic cerinta. Cred ca asta il face sa se simta nesigur.


In rest, cu scoala si sportul e bine. Munceste de dimineata pana seara tarziu uneori. Si inca mai mananca litere la scriere :)

Ii uram La multi ani lui Andrei!

Si pupam toti piticii din gasca

_
Sapte dintr-o lovitura!




Multumesc pentru urari, din tot sufletul!
Am avut si noi aceeasi problema: nu voia in ruptul capului sa participe la Cangurul, pana am avut o discutie mai serioasa cu el si...se pare ca a mers. L-am convins sa se inscrie spunandu-i ca pentru noi, cea mai mare reusita a lui ar fi sa participe. Ce se intampla dupa aceea este important, dar mai important este ca da dovada de mult curaj inscriindu-se in concurs. O fi naiv ... dar a tinut.

Numai bine!

Mergi la inceput