ANIVERSAREA CELOR 2 ANI!!

ANIVERSAREA CELOR 2 ANI!! | Autor: danyd

Link direct la acest mesaj

Salut!
Va rog sa-mi dati cateva idei in vederea organizarii petrecerii data cu ocazia mai sus mentionata.
Cu cat mai inedite, cu atat mai bine!
Si mai mentionati si idei de cadouri pentru fete / baieti de varsta asta!
Multumesc anticipat!!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Stiu ca multa lume o sa-mi sara in cap cu ce-ti voi propune ca loc pentru petrecere, dar avind o fetita de 4 ani atit eu cit si grupul de prieteni ai nostrii am trecut prin diverse variante. Deci: Mc Donald. Iata argumentele pro: pustilor le place la nebunie, nu atit mincarea cit zbantuiala de acolo (mai ales daca poti face la Prisma 2, sint o multime de masinute, trenuletz si alte prostioare), nu conteaza cita mizerie fac, sint fetele de acolo care string si care se ocupa cit de cit si de copii, ii supravegheaza le organizeaza jocuri. In plus primesc cadouri, niste nimicuri care ii incinta pe cei mici. Tu scapi de bataia de cap cu pregatirile, nu-ti devasteaza casa (astia mici sint fantastici, in 2 minute ti-au facut casa de nerecunoscut!!), si petrecerea dureaza un timp limitat (1 ora juma). Oricum, intr-o gloata de pusti care urla si tipa dupa 1 ora juma pleci cu dureri de cap, iti vei dori sa se termine. Din punctul de vedere al mincarii de acolo, cred ca nu se face gaura in cer daca papa si ei la o aniversare (oricum e putin probabil ca or sa manince tot, vor avea alte treburi picii), nu e chiar asa de toxica .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Diana904 are dreptate ...
Pustilor l-e place foarte mult in locuri ca acestea...
O data nu e chiar asa de rau... Aniverseaza la urma urmei!
In alte ocazii sint impotriva mincarii de acolo.e total ARIFICIALA si nehranitoare...
LA MULTI ANI!!!

Love you all...
THEODORA,GIANNIS,ALEXANDROS

Mergi la inceput