Copilasi din 1998

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciufulici spune:

Buna tuturor, Diana noastra s-a nascut la Iasi pe 7 Decembrie 1998 la ora 4 fara 5 minute dimineata.
S-a nascut la 40 de saptamani si 2 zile.
Greutate la nastere - 3,800 Kg, talie - 52cm. La ora 6:40 deja a supt pentru prima oara.
Primul nume pe care i l-am dat cand am vazut-o a fost "Rozita" pentru ca era roz la culoare.
Pe 20 februarie la botezul ei s-a ridicat in picioare tinandu-se de degetul lui tati (avem filmat tot).

E o sagetatoare dupa zodiacul european si un tigru de pamant dupa cel chinezesc.

Este sufletul meu.

In august anul acesta va pasi in clasa a I a.

Va doresc sa va bucurati de copiii vostri si sa inceapa discutia.


2xCiufulici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acinorev spune:

tudor-stefan s-a nascut pe 3 iulie 1998, in iasi. pana pe la 3 ani l-am strigat luli. acum nu mai accepta alintaturile. e barbat, nu gluma!
veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielat spune:

mamica lui theo, eu am baietel nu fetita si il cheama Adrian.
E adevarat ca am vrut foarte mult fetita si i-as fi pus numele de Alexandra dar cel de sus a vrut altfel!

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

Gabriela rectificat greseala scuze/ din cauza de zor.::))

pupici andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielat spune:

Andreea, nici o problema, dar tot ai gresit, il cheama Adrian nu Alexandru



gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geut spune:

Mara s-a nascut pe 7 martie, a fost cadoul meu de ziua mamei. E cea mai intelegatoare fetita si e foarte matura.
Si ma iubeste cel mai mult din lume. Sora-sa e mai mica (3 ani) si Mara e putin geloasa, dar are grija de ea si nu lasa pe nimeni sa-i faca vreun rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

As dori sa stiu daca este vreun copil,la aceasta varsta,care face tenis si a avut nevoie de avizul medicului.
De ce imi trebuie avizul daca copilul este sanatos!
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelam spune:

quote:
Originally posted by geut

Mara s-a nascut pe 7 martie, a fost cadoul meu de ziua mamei. E cea mai intelegatoare fetita si e foarte matura.
Si ma iubeste cel mai mult din lume. Sora-sa e mai mica (3 ani) si Mara e putin geloasa, dar are grija de ea si nu lasa pe nimeni sa-i faca vreun rau.



Geuuuuuuuuuut
Andrei al meu e nascut pe 8 martie 1998. E mai mic cu o zi decat Maruta ta.
Ce mi-ar place sa ne cunoastem. Parca stai prin Berceni, nu?
Deci ma alatur si eu celor care au copilasi nascuti in '98

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vio.N spune:

Avem si noi pui din 1998 - 13 ianuarie ,se numeste Ioana , va fi scolarita in toamna ,e cuminte , dar nu-i de plastic ( curioasa, pisaloaga si cam matura pt varsta ei- ca toti copiii crescuti intre adulti ).Acum e plecata la bunici (la Rm.Valcea ) si turbam de dorul ei , e atata liniste in casa ...Dar decat sa stea in Bucurestiul asta plin de praf , mai bine ne "aolim" o vreme fara ea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

Ma bucur ca incet incet listutza noastra se mareste.
Bine Ati Venit Dragilor!

cu simpatie

andreea mami lui theo si florin

Mergi la inceput