Copilasii din 2002

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ne putem inscrie si daca nu am fost atunci graviduta on-line?
Daca da, pe fetita mea o cheama Silvia Maria si e nascuta in 18 februarie 2002.

Multumesc.
Cu drag, Lavinia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Bine atzi venit Lavi02 si Livia72 sa ne povestitzi multe de copilashi voshtri.
Multa sanatate si fericire la toata lumea
Gabbriela & Julian

http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gabbriela_h/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

Dragelor mi-ati facut o mare bucurie.Felicitari!Ati fost f. harnicute si pricepute.Un buchet de flori pt. fiecare din voi:-)

Ortansa-deX mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micorint spune:

Multumim pentru lista! E super! Si titlul e muuult mai potrivit!
Noi suntem bine, ne pregatim pentru serbarea celor 2 anisori!
Va tinem la curent si promitem poze!

Pupici pentru mamici si copilasi,
Mihaela si Alex (1 an si 11 luni)

Pozele noastre aici:
http://community.webshots.com/user/micorint

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

Luizax - bebe Alex ..in februarie...am si io povestea najterii la destine, dan lista nu apare. mercic

Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinai spune:

Hei, a-ti uitat sa imi treceti si mie minunea pe lista.
Mara, nascuta pe 4.02.2002

Pupici,
Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexandra spune:

Vrem si noi in listuta - Alexandra si bebita Sonia, nascuta la 30 septembrie 2002.

Multumuim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Bun venit mamicilor, livia72, lavi02, irinai si Alexandra ! Va asteptam cu noutati despre !

Multumesc pentru aprecieri ! A fost o placere pentru mine sa o ajut pe Gabbriela sa facem o lista atat de frumoasa.

crisia, ai o fetita tare bine dezvoltata. Sa-ti traiasca !

sirod, imi plac povestile tale ! Mai scrie-ne !

Noi am fost in parc, la jucarii, de unde cu greu am reusit sa plecam pe la ora 20. Cristina a fost foarte incantata de baloanele primite, o carticica(cartonata tare toata) cu "Alba ca zapada si cei sapte pitici" si un telefon nou(celelalte 7 nemaifiind atractive ).

Sanatate si numai bine !



Nina & Nina-Cristina (2 ani in ianuarie)
http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina spune:

Ia uite ce subiect!!Si eu nu stiam ca sint pe lista,dar probabil ca m-am inscris si am uitat. Batrînetile,deh!!!
Anna are 1 an si 9 luni,spune o gramada de cuvinte,si in romana si in franceza,face propozitii amestecate,de ex: c'est pat!!!!!
Vrea sa pape singurica ,dar cam curge ca pune lingura invers,trebuie sa fiu linga ea si cu alta lingurita sa o ajut.
Toata ziua ar minca "gateaux",adica biscuiti si prajitura,dar nu ii dau ca e destul de mare,90cm si 14.500kg.Incerc sa ii dau fructe si legume,cit mai rar biscuiti si dulciuri.Seara are inca biberonul cu lapte,bea 500ml pe zi.
Ah,uitam,e indragostita de taica-su!!Cind e el acasa eu nu mai exist!!Saracul de el si la toaleta trebuie sa se duca cu ea,nu il lasa nici o clipa!!!!
Cam atit deocamdata,dar revin!!
Pupici


Corina si Anna nazdravana!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hi_lara spune:

Draga Gabriela, de mult survolam site-ul ca sa vad ce mai fac puiutii de 1-2 ani. Ai avut o idee excelenta. Sa ne traiesti!!

Te rog sa ne adaugi la luna sept:Horia nascut in 18/09/2002.
Despre progresele noastra ce pot sa spun decit ca este foarte preocupat de vorbit de prin luna februarie. Orice cuvint care-i place il repeta si prima data il spune foarte bine dupa care trebuie sa te prinzi.Acum e procupat de povestea lui Pinochio caruia ii spune Pinoco si arata cum se scarpina Pinoco la nasul lui lung. Este tare haios.De vreo doua zile raspunde cu "ba da" si "ba nu" si culmea, le foloseste tare bine. De unde o fi invatat...nu stiu. Copii astia sunt o permanenta sursa de uimire pt noi.
multumim inca o data si sa auzim numai de bine
Ligia si Horia (1 an si 8luni)

Mergi la inceput