Bebelusi de iunie iulie 2003 (20)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufulet spune:

Elena, Romana –Salata a fost facuta normal ca si pt. adulti si nu data prin blender sau maruntita cu furculita, iar carnea am taiat-o marunt de marimea unor boabe de mazare,feliile de rosie le-am curatat de coaja si-i dadeam sa muste din ele.Si eu ii dadeam totul pasat pana la 1 Mai cand a poftit la mancarea noastra si i-a placut mult sa manance bucatele, de atunci alternez mesele cand pasat, cand bucatele.Noi am sarit peste faza cu maruntitul cu furculita.
Ama si bb Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calina73 spune:

buna!si la multi ani bb-ilor!sa ne creasca mari si sanatosi .deja un an a trecut .
Fetelor ati pus odata o adresa unde puteam vedea sexul bb in functie de data contactului.ajutati-ma sa o gasesc nu mi-am notat-o si ma bate un gand ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calina73 spune:

poftiti sa vedeti cateva poze:
http://community.webshots.com/user/calina73

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrueduard spune:

Fetelor, ce parere aveti de vremea asta? Daca ramane asa eu zic sa amanam, decat sa ne ascundem de ploaie prin parc. Parca e un facut sa fie vremea urata cand ne intalnim. Astept alte pareri si de la voi.

Magda si bb Alex puisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisotexa spune:

Sunt de acord cu Magda. Amanam pentru vreme mai buna.
Incerc sa mai vorbesc cu fetele la telefon. Am numarul Andrei, Nicole si Danei.

pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

mda..cam nasoala vreme...si eu zic ca trebuie sa amanam..mai ales ca in we viitor au anuntat 28-29 grade..da' imi pare rau ca am impresia ca Bibi nu va mai putea ajunge atunci si vroiam sa o vad si pe ea si pe David...

Carmen si bb Maya Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

0740.882.382 asta e tel. meu...daca va vine vreo idee sunati-ma si pe mine.

Carmen si bb Maya Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adi spune:

Noi suntem 0722.327.399.
Pacat de vreme. Daca va razganditi sunati-ne si pe noi sau un bip ca sunam noi.Pupici.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol74 spune:

Buna mamici !

Nu mi-am dus nici masina la service dar am scos copilul afara si e foarte urat, e frig si bate vantul ... am stat doar 15 min si i-au inghetat manutele !

cu toate ca ne pare tare rau din pacate nu venim ... poate amanam ?!

pupici,
nicol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol74 spune:

tot eu ...

Am vorbit cu CRISA si am hotarat sa amanam. Bibi ne e dor de tine si de David dar facem noi cumva si ne intalnim alta data ok ?!

Cu totii cred ca eram nerabdatori sa ne intalnim din pacate Carmenutza a avut dreptate ...

in speranta unor "vremuri" mai bune
Nicol

Mergi la inceput