OPERATIE DE MAXIMA URGENTA LA INIMATRILOGIE FALLOT

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lior spune:

Doamne ajuta ca s-a terminat acest episod. Pentru urmatorul este timp de pregatire. Bravo tie Nicolai ca ai fost puternic si ai reusit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Ma bucur din tot sufletul pentru el. Si, George, singurele multumiri trebuie sa i le adresezi lui Dumnezeu, nu noua. Tot demersul nostru ar fi fost zadarnic daca ministrul Pascu ar fi avut inima lui Brinzan. Dar s-a dovedit a fi un om de omenie, chiar daca nu are, precum ministrul sanatatii, un bebelus de aceeasi virsta cu Nicolai in brate...
Am o propunere pentru voi, familia lui Nicolai. Te rog sa faci ca aceasta sugestie sa ajunga la Karina: daca Nicolai nu este inca botezat, n-ati vrea sa-i propuneti ofiterului de la Inaltul Stat Major, care a coordonat cazul, sa crestineze baiatul? E si un fel de a le multumi si e si, daca vrei, o polita de asigurare ca va vor ajuta si pe viitor...
Ii multumesc Lui Dumnezeu si-L rog sa aiba grija de Nicolai si de ceilalti micuti bolnavi!

PS. Fii fara grija, vor fi operati si ceilalti copii. Roag-o pe Karina, din partea mea, inainte de a se externa, sa le lase celorlalte mamicio numarul meu de telefon. Le implor sa ma sune daca medicii nu se poarta cu copiii asa cum ar trebui. Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Bravo, Nicolai ! Esti un bb puternic !
Adriana, esti un suflet mare !

Nina & Nina-Cristina (2 ani in ianuarie)
http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina

Mergi la inceput