Cum vi se pare viata in Japonia? (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninja spune:

quote:
Originally posted by ralucami

Brasov-Musashino itzi spune ceva Ninja?


Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!


Parca e vreun centru de japoneza, nu? Asta o stiu de la un baiat din Brasov, ca altfel nu-mi zicea nimic. Asa, ma rog, povesteste mai departe, doar daca vrei.

---------------------------------------------------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
www.geocities.co.jp/WallStreet/4076/index.en.html" target="_blank"> The Sea of Japan and Koreans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns azumi spune:

Eddy....stai bey ca nu iese ``ochiosu`` meu asa repede !Fusei la plimbari ma si nu prea junsei pe forum- si-apoi imi da ma tata neste picioare sau ceva in vezici de ma lesina si o zi doua statui in pat mai mult.Da mare lucru nu avem, doar ca e sarcina jos si ma suteaza in alea ce sunt p-acolo toate si ma indoie de durere pe moment iar la etaj nu avem computador..doar jos, asa se explica de ce nu mai intrai oleaka.
Cand o iesi spui online la toata lumea ``-IESEEEEEEEEE!``, asa ca nu ai cum rata momentu` Eddule.
Ca tot ziceai tu ceva de seminte si insamantari...imi pun si io bey in gradinea leguminoase, ca avusei si anu trecut castraveti, vinete ardei , ridichii(da nu mancai nici una ca le manca pe ele ceva inainte sa ajung io), si morcovi ...din care iar nu gustai ca nu erau decat neste aia mici rau ( da vaz ca au si anu asta frunze si mai crescura oleaka asa ca dca ii mai las vreo trei ani...poate se fac destul de mari si ii poci manca).Anu asta pusei un strat de flori in locu la ridichii ca macar la astea n-am pretentii sa le mananc.
Concluzie..suntem bine si io si Okiosu de Pityna si de acu-nainte promitem sa facem prezenta zilnic sa nu-ti mai dam ganduri negre!

pupe la toata lumea,

ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninja spune:

Vad ca s-a scandalizat Julie la post-ul meu...

---------------------------------------------------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
www.geocities.co.jp/WallStreet/4076/index.en.html" target="_blank"> The Sea of Japan and Koreans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angel_jp spune:

Alexa Merci mult de tot,imi vin maine ajutoare...Fetele mele.Apoi cu aranjatul cu dichisitul cu toate cele...prietena mea fff buna,ma ajuta,acum nu poate ca-i cu Bubulina mica de 3 ani,vine apoi sa ma ajute la decorat
Ninjea chiar ca esti de nota "10"sa nu crezi ca vreau sa-ti dau cornite...dar uneori esti haiaos!Ma amuza discutiile tale si le urmaresc cu mare interes!TAre mult as vrea sa-ti vad parerea peste 10 ani...ce ai sa spui care o sa fie mentalitatea ta..ma rog mi-ai starnit curiozitatea!Uneori esti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninja spune:

Ramin adorabil pentru surde si amnezice...orice-as zice, nu ma contrazice!

---------------------------------------------------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
www.geocities.co.jp/WallStreet/4076/index.en.html" target="_blank"> The Sea of Japan and Koreans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angel_jp spune:

Banuiesc ca trebuie sa sterg mesajul...noroc ca nu am spus ca esti adorabil...Frumos raspuns nu am ce zice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninja spune:

E citat din Parazitii, nu te speria!

---------------------------------------------------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
www.geocities.co.jp/WallStreet/4076/index.en.html" target="_blank"> The Sea of Japan and Koreans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina-Alexa spune:

`Neata fetele ,
Ce liniste este azi,sunteti ocupate?
Eu mi-am recuperat telefonul cu bine,pe viitor am sa am grija de el
M-am hotarat sa ma tund,inca nu m-am hotarat asupra tunsorii,vreau un look nou...
Hai,trezireaaaaaaaaaa!!!!!!
[/i]

Sorina.
"If you respect others,they will respect you!"
http://community.webshots.com/user/sorina1982

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aliada spune:

Ahhh!Cum de am ratat sobectul cu" taticu"!?Abia acum am vazut ce a postat Eddy!Si eu am History dar din pacate n-am asa mult timp la dispozitie precum as dori!Mai dati de veste cand apare ceva interesant sa fiu pe faza.
Ralucami esti cumva de bastina din Brasov?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

quote:
Originally posted by Ninja

quote:
Originally posted by ralucami

Brasov-Musashino itzi spune ceva Ninja?


Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!


Parca e vreun centru de japoneza, nu? Asta o stiu de la un baiat din Brasov, ca altfel nu-mi zicea nimic. Asa, ma rog, povesteste mai departe, doar daca vrei.

---------------------------------------------------------------
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
www.geocities.co.jp/WallStreet/4076/index.en.html" target="_blank"> The Sea of Japan and Koreans

Nu vreau pt ca nu e treaba ta. Ideea de baza e ca nu ai de ce sa ma "ataci". Am un trecut destul de curat pe care nu il potzi asocia cu prostitutzia, destrabalarea, vanatoarea dupa bani obtzinuti prin metode neortodoxe. Imi pare rau, dar mi-am dat seama ca nu itzi incalc nici un sistem de valori. Singurul motiv ca de acum incolo sa te comportzi ca un mojic, asa cum ai facut-o de altfel si pana acum, ar fi doar placerea ta bolnavicioasa de a te lega de oameni aiurea, fara motive intemeiate. Ar trebui ca pana la proba contrarie sa acorzi un gram de incredere. 1000 de ani pace!

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput