winter 2003 - fashion by snoopi

winter 2003 - fashion by snoopi | Autor: zizee

Link direct la acest mesaj

snoopaki a mea (13 luni) e taaaaaare artista... de ceva vreme e fascinata de pixuri, creioane, carioca... iar de citeva zile se lanseaza in arta designului vestimentar, si pentru inceput a pictat o serie de modele naivo-abstracte pe blugii mei (culmea, blugii erau pe mine, dar eu nu m-am prins decit seara, cind m-am dezbracat )

stie cineva, asadar, cu ce ies urmele de pix de pe haine?
multzu...

Sarbatori foarte fericite!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sumisa spune:

CU FOARFECA looool

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiap spune:

hahahahahahaha.....
hahahahahahah.....

asta e mortalaaaaaa....

incerac cu niste spirt, dar punctat ca sa nu se intinda si mai rau...dar sunt slabe sansele sa iasa!

multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadne spune:

zizee,
lasa-i mai asa cum sunt, sunt in mare voga blugii cu desene pe ei si cu cat desenul este mai abstract cu atat creste pretul!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Cu acetona!

A&J



SARBATORI FERICITE!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Poti sa incerci cu Vanish... sau cu alt fel de clor pentru rufe colorate.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

Cu spirt iese. Si mai iese si la spalat pur si simplu. Spor la desenat snupicika!!!!!!!!! hihihihihi

Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zizee spune:

va multzu la toate pentru sfaturi...inca n-am avut curaj sa-ncerc cu nimic, ma gindesc daca n-o sa-i fac pinze lui snoopi din ei sa-si exerseze talentele
noroc ca nu-s blugii mei preferati, ca altfel va-ntrebam si cum se pune-un nas de plod mincat de ma-sa la loc


Sarbatori foarte fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladosmina spune:

Nu as incerca cu acetona ca decoloreaza. Spirtul e unica solutie si garantat functioneaza la karioka si pix, dar sa-i speli imediat dupa ce folosesti spirtul, pentru ca s-ar putea sa-i decoloreze daca lasi mult timp intre scosul petelor si spalat.

Mergi la inceput