Nou nascutii sunt tare isteti!

Nou nascutii sunt tare isteti! | Autor: Reliana

Link direct la acest mesaj

Bebica mea are doar doua saptamāni jumate si deja īsi tine sticluta de lapte singura, "deh, mama nu stie cāt imi trebuie mie!", apoi daca nu mai vrea suzeta, o scuipa cāt colo, si apoi plānge ca stie ca mama vine sa-i aduca suzeta si apoi mai sta pe lānga landou:)))!
Isteti, nu?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

Ia auzi la Relianei ce shmecheroasa e deja! Or fi semne ca va invarti lumea pe degete .In special pe baietei cand va fi mare!

LAURA www.tourettesyndrome.co.uk/xmas/tree1.gif" border="0">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angela T. spune:

mai, Reli, mai, tu ai tras cu coada ochiului la noi in casa!!! uite ca mie nu mi-a dat prin cap chestia cu d-ra Suzetta, ma gandeam ca o impinge cu limbuta fiindca nu e pe "gustul" lui si fiindca nu-i rost de laptic. da' daca stau io si ma gandesc sa stii ca ai dreptate, ca prea sugea cu pofta cand i-o indesam eu in gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

hi hi reli..ai descoperit america a? hihihi smekeroasa zici? si sa vezi ce se mai face!!!!! pupici lu scuipacioasa!
L&A

Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Reli, mama, ce fetitza-care-stie-ce-vrea ai !! Zici ca-si tine singura sticlutza de lapte ??? Laura mea nici la 2 ani nu-si tinea singura biberonu'...

Pupici,

Elena&Laura

Este mai important sa fii bun decat sa ai dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Elena, nu numai ca si-o tine singura, dar daca cumva ma fac ca vreau sa i-o scot din guritza, īcepe sa urle de nu-i adevarat, zici ca s-a declansat alarma la Banca Nationala:)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

quote:
Originally posted by Reliana

Elena, nu numai ca si-o tine singura, dar daca cumva ma fac ca vreau sa i-o scot din guritza, ū€epe sa urle de nu-i adevarat, zici ca s-a declansat alarma la Banca Nationala:)))





Promite multe fatuca ta !

Pupici,

Elena&Laura

Este mai important sa fii bun decat sa ai dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaH spune:

Bravo Reliana! Ai facut o fetita tare dibace!

Toate bune!

Mergi la inceput