BB SE UITA DUPA FETE

BB SE UITA DUPA FETE | Autor: palmyrah2002

Link direct la acest mesaj

Chiar asa:Luizax mi-ai dat o idee grozava cu bb al tau care se uita la Cristiana Raduta.Doamne,daca va povestec despre Mihnea care pe la 11 luni,in timp ce se studia cu un bb de aceeasi virsta,au intors amindoi capul dupa o domnisoara de vreo 3 ani,nu va vine sa credeti.Nu va mai spun,si cind cinta fetele de la Blondy,AndreEA,Miraje, Jais nu-l pot desprinde de televizor.Ce sa mai spunem de sotii nostri ca se uita dupa fete,cind omuletii acestia micuti stiu deja ca sint barbati si se comporta ca atare.Hi!Hi!HI! Pa!Pa!Cristina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

sa-ti spun ce a facut casanova meu mic ,in vara,mergeam pe strada si a vazut 4 fete pe o banca(fetele de vreo 18 ani)(feciorul meu nu se uita dupa bebite,ce sa faca cu astea mici ,el vrea din alea deja mari)si nici mai mult nici mai putin ,s-a oprit in fata lor si a inceput sa le vrajeasca pe toate 4 odata ,le facea semne cu manutele ,radea la ele,nici nu-i pasa ca era si un reprezentant al sexului tare cu ele ,i le-a suflat de sub nas pe toate,sac
Daca face asa acum la doi ani ,cand va fi mare ,ce mai face?
roxy

huianur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

COOL !!
Inseamna ca avem 2 reprezentanti de vaza ai vestitului Don Juan.
Mihnea are 1 an si o saptamina si cind vede cite o "seniorita"la televizor sta si o priveeeeste... si poti sa-l strigi cit poftesti pentru ca nu-ti raspunde.Catadicseste si ne arunca doar cite o privire smechereasca,mai ales lui tati, plina de "subintelesuri".
Hi!Hi!Las' sa fie sanatosi!Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

Cristi mai nou a facut o adevarata pasiune pentru Sakira(sper ca am scris corect),ii place la nebunie,se opreste din orice ar face si ramane cu gurita cascata la televizor pana se termina videoclipul

huianur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Gogosica mea nu se uita decit la ATOMIC.Deh,muzica romaneasca pe primul loc.Cind dau pe MTV,isi gaseste de treaba.A...si mai are doua "iubite":ANDRA SI CRISTINA ,tot de pe ATOMIC + o iubita in parc care are 3 ani si jumatate :Catalina.La inceput o face pe-a timidul,ascunzindu-se dupa mami si apoi sa vezi zimbete si ocheade aruncate.Mare smecher o sa mai fie!Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Angelo(un an si 5zile) face acelasi lucru,unde-s fete hop si el;si sa nu uit are si gusturi nu-i plac blondele.Le mangaie pe fata,de ex nasei de botez o pipaie pe sani si face asta in special la cele cu "bidonase"mari;ma intreb ce-o face peste vreo cativa ani
va pup arabella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Cind cinta Cristiana Raduta,Mihnea se "lipeste"cu ochii de televizor si sta cu gura cascata si cind il striga taica-su' clipeste din ochi conspirativ si apoi intoarce capul ca si cum i-ar arata "uite mai ce bucatica" !HiHI!In schimb pe strada,se uita dupa tot ce se cheama "tinara,frumoasa si sexy"!Cristina

Mergi la inceput