gynecoland/dr. ioan stoian/dr. al. epure-pareri

gynecoland/dr. ioan stoian/dr. al. epure-pareri | Autor: crina2004

Link direct la acest mesaj

va rog frumos sa imi trimiteti pareri despre aceasta clinica privata sau despre unul dintre acesti domni doctori: Stoian Ilie sau Alexandru Epure. eu sunt din galati dar momentam stau in bucuresti.ma duc la doctori in galati, dar daca tot sunt aici as vrea sa ma duc si la un ginecolog in bucuresti si m-am orientat spre acesti 2 doctori dar am nevoie de ajutorul vostru pentru a-mi face o parere.
va multumesc pentru timpul acordat.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anny spune:

Pot spune ca il cunosc foarte bine pe Dr. Stoian. Ti-l recomand cu toata increderea, deoarece sunt pacienta lui de mult timp. Cel putin in cazul meu, tratamentele pe care mi l-a dat au dat rezultate, inclusiv o mica interventie chirurgicala care a iesit excelent.
Clinica arata impecabil, preturile sunt ok.
intra pe www.gynecoland.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Si eu !!! nota 20 pt. Dr. Ioan Stoian! Am fost saptamanan trecuta la control. Mi se pare un adevarat profesionist. Clinica este ft. curata. Numai de bine iti pot spune despre dumnealui. Mi l-a recomandat o prietene, medic in Spitalul Militar, unde lucreaza si dumnealui, apoi o alta prietena care merge la el de mai bine de un an de zile. Daca vrei detalii, da-mi pm.

"Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land amog the stars." (Les Brown)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

crina, din pacate nu stiu nimic despre cei 2 doctori, dar am fost la un momentdat la clinica gynecoland si sincer mi s-au parut muuuuuuult prea scumpi pentru serviciile care le ofera, o consulatie plus o ecografie normala de sarcina trimestru III a costat 1 milion. La orice alta clinica costa intre 4-600.000 lei. Plus ca programarile nu se respecta, sau cel putin eu una am stat muuuult peste ora la care eram programata sa intru.
Si nici clinica nu mi s-a parut extraordinara, curata, ce-i drept, dar slab dotata fata de celelalte clinici la care am fost pana acum, si mult prea "inghesuita".

Mickyyy 40 saptamani si Malina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

eu am fost o singura data anul trecut la aceasta clinica (care de atunci am vazut ca s-a mai extins si modernizat si mai si).
1. clinica este dotata!! (are colposcop performant, ecograf performant, etc.) Are tot ce trebuie, asa ca nu vad ce lacune are īn dotare ??!! cum se spune mai sus...Au inclusiv halate de unica folosinta..In fine, eu am ramas cu o impresie foarte buna. Iar de primit am fost primita exact la ora fixata.
2. Dr. Alexandru Epure - SUPER!! Mi s-a parut un tip super pregatit, deosebit de serios si atent. A pus cel mai detaliat diagnostic, mi-a descoperit si descris toate problemele (unele mai mult sau mai putzin "probleme"....nu vreau sa intru īn amanunte:-) si cel mai important, mi-a explicat cu mare rabdare absolut tot ce am de facut pentru rezolvarea lor. Nota 10 pentru acest medic!!! Important e sa nu te inhibi cānd īl vezi...ca e tānar si fromoooooooooooosssssss, moaaaaaaamaaaa....(Eu a doua oara n-am mai mers la el

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancasoare spune:

Dr. Stoian este super medic!

Sunt pacienta lui si am ajuns acolo printr-o prietena care ii este pacienta de mult timp! Si de asemenea este foarte multumita!

Apoi, este si o persoana cu un bun simt extraordinar!



Ancuss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanacaz spune:

Pt. dr. Stoian numai de bine. M-a operat de 2 ori, o data pt chist la ovar, alta data pt fibrom la san si am fost ffff multumita. Cu sarcina si nasterea nu stiu cum e la el, dar ma gandesc ca nu o fi profesionist doar pe o parte, nu? A! Si e si un tip destul de glumet si te face sa te simti mai bine cand esti stresata.

Kiftelutza Kinder & Ardeiu'

Mergi la inceput