mamici din Iasi

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Cristina, ce dulce esti, chiar am vrut doar sa transmit un zambet si o urare sincera tuturor prietenelor de aici, mai ales ca eu traiesc intr-un superstress continuu la serviciu si incerc sa "fur" cate o clipa de bucurie atunci cand reusesc sa intru pe DC.
Inca o data, o zi frumoasa si cu mult soare!

Roberta + BeBe scump din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Baz, baz, baz...ce liniste-i pe aici!!! O zi buna!

Roberta + BeBe scump din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Da,e tare liniste dimineata.Am observat ca forumul e mai activ dupa-amiaza,asa ca astept saptamana viitoare cand voi fi in cealalta tura.Probabil ca am devenit deja dependenta de DC,ca e primul lucru pe care il fac cand ajung la servici.Noroc ca n-am si acasa,ca as ramane cu treaba nefacuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna maria spune:

Buuuuuuuna dimineata!Cit o fi ea de buna....Mai avem parte de soare astazi!Se pare ca se cam schimba vremea asta!
Subscriu si eu la dependentza de DC!Norocul meu e ca stau acasa si am toata ziua la dispozitzie si pt.alte treburi!
Mai fetelor,dar chiar nu reusim sa scriem un capitol,pe unde suntetzi?

Teodoreiin 19 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena I. spune:

Am intrat si eu putin (ca atit imi da voie gigilicea mea) sa va urez o zi cu soare tuturor (desi la Iasi e tare innorat).
Giza mea are la 6 saptamini 4,200 Kg (s-a nascut cu 2,500) si am mai adaugat niste poze recente la albumul cu Erica la o saptamina, unde puteti vedea si pe mami si pe tati.
Multa sanatate tuturor!



Elena si Erica
http://community.webshots.com/album/118077613bBQpCl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Ce dulceata este Erica!! Sa va traiasca si sa fie sanatoasa, sa va bucurati de ea si ea de voi!!

Roberta + BeBe scump din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

saluti !!
Sper sa apuc sa scriu si eu citeva rinduri acum cit doarme dusmanul!!Si noi iesim acum zilnic citeva ore bune la aer(cu sau fara treburi!!).Ieri am fost in Tatarasi cu Alex si dupa ce a fost o perioada cuminte chiar a si dormit putin ,a inceput o repriza de plins cum nu mi-a mai facut niciodata,m-am urcat urgent in maxi cu gindul ca se va potoli dar cum de la Dispecer pina la 2 Baieti a tinut numai o gura a trebuit sa cobor si sa vin cu taxiul acasa(noroc ca a cintat Holograf in taxi si s-a potolit ca altfel imi percepea taximetristul taxa de stress!!).Citesc si eu subiectul cu "micul dictator "si ma ingrozesc cind vad ce urmeaza!!!
Miine sintem chemati la vaccinul de 1 an si am emotii,ultima oara mi-a facut febra!!
Si eu sint dependenta de DC de 1 an si ceva ,dar acum mai mult citesc ca Alex sta cu mina pe mouse ,se distreaza deschizind ferestre pe ecran sau mai nou gaseste combinatii de taste ,ca stam si noi si tragem cu ochiul ca mai invatam cite ceva de la el!!
O dupa amiaza placuta tuturor!!!
Gabi si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Muoa,muoada ce a crescut frumusetea voastra!
Elena,aveti o domnisoara de nota 10!
Sa va traiasca si sa fiti fericiti!!
Abia astept sa punem de-o intilneala!!
Cristina si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineata!! Iar am ajuns pe pagina 2? Slaba miscare la iesence, ce se intampla, dragelor, ne-a toropit soarele? O zi buna tuturor!

Roberta + BeBe scump din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Buna dimineata!
Ce zi frumoasa e azi, nu ? Numai chef de servici n-am...dar asta e...tre' sa muncim ...ca sa traim .
Roberta04, am vazut ca si tu mergi la d-na dr. Grigore si cum suntem de aceeasi varsta si la prima sarcina...ar fi interesant sa mai schimbam impresii...Poate pe PM ca sa nu plictisim lumea...


aime 5 saptamani si 3 zile

Mergi la inceput