De ce e important sa razi in fotografii

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aalexia spune:

haide mai ca sunt ...dragalasi...
aprilutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:



Carmen si bb Maya Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bucluc spune:

Poate-avea dintii strambi si-i era rusine!

"Cauta la cine te pretuieste, cat de curata e inima, nu cat de inalt e gandul."(N.Iorga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankka13 spune:

Eu am patit-o live .un sudanez s-a p[rezentat la mine la usa pt ore de romana .Eu dadeam ore pt studentii straini .Si cum era intuneric pe scara am deschis ,n-am vazut pe nimeni si am trantit usa .N-a apucat sa se tranteasca ca am auzit inca odata ciocanitul .Cand sa deschid din nou ,de data asta nervoasa ca cuiva ii arde de glume ,am paralizat la vazul unui sirag de dinti albi care straluceau in intuneric .De data asta am tipat si apoi am trantit usa .A treia oara n-am mai trantit-o dar m-am simtit super penibil fata de bietul om .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaruth spune:

Am ajuns la pagina 2 de-atāta rās!


Dana si Iubirea ei, Oana-Ruth

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Poate s-a maritat tipa cu Fantomas...

Sau cu omul Invizibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelke spune:

quote:
Originally posted by ankka13

Eu am patit-o live .un sudanez s-a p[rezentat la mine la usa pt ore de romana .Eu dadeam ore pt studentii straini .Si cum era intuneric pe scara am deschis ,n-am vazut pe nimeni si am trantit usa .N-a apucat sa se tranteasca ca am auzit inca odata ciocanitul .Cand sa deschid din nou ,de data asta nervoasa ca cuiva ii arde de glume ,am paralizat la vazul unui sirag de dinti albi care straluceau in intuneric .De data asta am tipat si apoi am trantit usa .A treia oara n-am mai trantit-o dar m-am simtit super penibil fata de bietul om .

anca



Pai, draga Anca, ai o meserie plina de riscuri...
Mareste-i dom“le pretul pe ora !!!




Nelke

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:



KORINNA mamika x 2


http://community.webshots.com/user/korinnay

Mergi la inceput