pe gratis

pe gratis | Autor: Catusha

Link direct la acest mesaj

Inca o perla de-a Ioanei (4 ani neimpliniti) si promit sa nu va mai stresez o perioada.

Am fost amindoua la cumparaturi la Carrefour si am umplut cu virf un carucior. Pe cind eram noi doua la casa, casiera imi spune ca un produs nu are codul de bare, iar eu ii spun sa il puna deoparte, renuntam la el. Atunci Ioana ma intreaba "Mami, de ce nu o mai cumparam?". Ii raspund ca nu stie doamna pretul, si atunci ea o intreaba pe vinzatoare "Dar de ce nu ni-l dati pe gratis? Stiti, mie o vinzatoare o data mi-a dat o piine pe gratis..."


Catusha

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Catusha,
fetita a pus punctul pe I.asa trebuia procedat...va pup si sa iti traiasca isteata!vad ca isi stie drepturile de pe acum, viitoare emigranta)...e o gluma!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hahahhahaha...reactia casierei?

MirelaV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Isteata foc pustoaica ta! Asta da replica!


Laura, mama lui Andrei

http://community.webshots.com/user/tcatlaura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

S-o iei intotdeauna la cumparaturi, poate uneori merge faza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

dementiala pustoaica..parca ma vad pe mine cadn eram mica si imi placea ceva.."ce frumos/oasa este? nu mi-o dati mie?".si credeti-ma ca imi placeau o gramada de lucruri, mai ales cand mergeam prin vizite

Carmen si bb Maya Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craluca spune:

Stie fata sa se dscurce, nu gluma!

Mama Raluca, baiat Alex si bebita mica Ioana
http://community.webshots.com/user/craluca100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

si totusi nu ai primit-o pe gratis.desteapta fetita ai.sa iti traiasca.!!!!!mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ozy spune:

Scumpa fetita si sa iti traiasca oricum sper ca nu a refuzat-o doamna asteptam raspuns si sa ne mai povestesti.

Mergi la inceput