Nasterea in japonia cosmarul vietii!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Bine c-a trecut!!!
Ai grija acum !

Sa-ti traiasca baietelul!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Ozy sa-ti traiasca printzu'! Pune-ti la punct soacra cu banii ei cu tot! Eu asa ma facut! Cel mai important pe lumea asta e bebeul tau pt tine si orice ar fi ai sa reusesti! Pupici:)Vikinga& bb Aldohttp://community.webshots.com/user/vikinga109

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ozy spune:

Multumesc tuturor de sfaturi m-am mai racorit de cand v-am povestit si voua intamplarea mea soacra nu ne viziteaza prea des asa ca totul este ok.La multi ani!tutror mamicilor cu ocazia zilei de 8 Martie si nu numai tuturor femeilor va doresc sa fiti iubite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ozy,iti multumesc mult pt cuvintele tale frumoase.Sunt sigura ca si tu ai o comoara dulce si frumoasa foc.
Asteptam pozici

http://community.webshots.com/user/nicoleamira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Ozy felicitari! Esti o mamica curajoasa cu un baietel care iti seamana. La multi ani lui Hiro, imi cer scuze pentru intarziere. Baietelul tau e un cadou foarte frumos pentru ziua mamei, mai ales ca a venit pe o data asa de apropiata de 8 martie! Sa fiti fericiti si iubiti! Asteptam poze cu invingatorul tau!

"Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti."
Eliza, in 16 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ozy spune:

Multumesc Ely de urari imi cer si eu scuze de intarzierea raspunsului dar noi am petrecut de ziua lui Hiro si a mamei in afara orasului prin Myazaki ceva zile de neuitat poze casete video si baieramul lui Hiro lol.Am sa incerc cu pozele caci sincer nu le am dar sper sa reusesc.Va multumesc inca odata la toate cele ce m-ati citit si comoara mea de baiat e scump rau si bun de sotii comice in fiecare zi.Ma bucr ca sunt mamica si va mai astept pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

Ozy, sa-ti traiasca invingatorul si sa aveti parte de multi, multi ani fericiti si senini impreuna.



Mergi la inceput