Euthanasie pentru Cristi - pe calea cea buna

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciupercar spune:

Felicitari tuturor care au realizat www.pentrucrisi.ro.
Doar o mica observatie: poza de pe prima pagina nu este cea mai reusita...
Parere personala.

Cu drag,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caroline spune:

Poate cineva sa-mi spuna cate ceva despre titularul contului. Cine este Dr.Cristian Popescu din Bucuresti. Poate ca ar fi bine pentru toata lumea sa stie cui trimite banii.
Multumesc anticipat pentru detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

quote:
Originally posted by Caroline

Poate cineva sa-mi spuna cate ceva despre titularul contului. Cine este Dr.Cristian Popescu din Bucuresti. Poate ca ar fi bine pentru toata lumea sa stie cui trimite banii.
Multumesc anticipat pentru detalii



Dr. Cristian Popescu este persoana de încredere (zic eu). Este dr. care raspunde pe prima pagina a DC atunci când are timp. Iar adminii saitului îl cunosc foarte, foarte bine. Eu zic ca nu avem de ce ne teme.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Cristian Gabriel Popescu este fratele lui Florin, administratorul acestui site


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Cristian Popescu are datele biografice la http://www.desprecopii.com/news.asp?id=205

Da - este fratele administratorului - si - printre altele - l-am rugat sa deschida aceste conturi pentru ca este in Romania si noi nu suntem.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanamhc spune:

Felicitari pt cei care au realizat site-ul! Cazul lui Cristi a fost cumva mediatizat in presa sau la televiziune si nu ma refer la media locala? Cred ca ar trebui mai mult mediatizat. Am inteles ca Adelina a luat leg cu PRO TV-ul, insa nu am urmarit daca a aparut la stiri? Stiti cumva daca s-a mediatizat suficient. Fondurile stranse pana acum nu sunt prea incurajatoare. ioana milstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimitzu spune:

Am dat peste un articol intr-un ziar la adresa
www.gds.ro/index.php/COTIDIAN/25-02-2002
unde se vorbeste despre protocolul semnat de Ministerul Sanatatii si Familiei din Romania cu Ungaria. Se afirma ca pentru micutii cu probleme cardiologice care necesita interventie chirurgicala care nu se poate rezolva in tara din dif motive, statul roman plateste cheltuielile tratamentului efectuat in Ungaria. Se citeza numele secretarului de stat din acest minister care a semnat protocolul cu partea ungara, Dr. Ion Bazac. Poate cineva din Bucuresti lua legatura cu el pentru amanunte?
Lumi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryam spune:

Am trimis si noi mailuri peste tot unde am crezut ca se poate face ceva...inclusiv la acasatv, la povestiri adevarate, dar...nici un raspuns, daca totusi cunoaste cineva acolo, poate ca...

"ZAMBESTE, MAINE VA FI MAI RAU"
maryam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Duminica 14 Martie Cristi al Adelinei va implini 3 anisori.
La Multi Ani ! din partea noastra, si sa te vedem curand sanatos.

Cineva din State avut ideea sa ii trimita o felicitare la spital.
Este o idee minunata, hai sa ii trimitem si noi cate o felicitare:
Dr. Mihaela Dascalu - pentru Cristian Andrei Jumuga - Pediatrie, Terapie intensiva, Et.9
Spitalul Judetean Constanta
Bd. Tomis 145
Constanta cod 900951

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicuta spune:

multumim, mihai! ce idee minunata! la multi ani, puisor!
anna (), monica (), catalin () si irina (mamaita)

Mergi la inceput