Euthanasie pentru Cristi - pe calea cea buna

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

Daca se face un site pentru Cristi noi putem sa ajutam dar nu cred ca il putemn gazdui.

Site-ul trebuie sa fie HTML ca sa se incarce foarte repede dar daca are trafic ridicat si este combinat cu traficul actual de la desprecopii.com, serverul nu rezista.

Indiferent daca se face un site sau nu noi o sa facem o pagina noua pentru Cristi in format HTML si o sa o gazduim in continuare.



Cum am spus si in mesajele de mai sus, se lucreaza acum la un site pentru Cristi, pe modelul celui al Alexandrei Vladu. El va fi gata in curand si cel mai probabil se va numi www.cristi.esential.ro. Ieri le-am trimis pozele lui Cristi, acum le trimit informatiile de care au nevoie.


Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

cu tot respectul pentru actiuniele voastre - parerea mea este ca disipind actiunile, weburile, mesajele ... nu vom putea avea acelasi impact.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

cu tot respectul pentru actiuniele voastre - parerea mea este ca disipind actiunile, weburile, mesajele ... nu vom putea avea acelasi impact.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.



Nu cred ca impactul va scadea. Acum scopul tuturor este sa se stranga banii necesari operatiei. Fiind mai multe locuri de unde se va putea citi povestea lui Cristi, cred ca creste si probabilitatea ca mai multi oameni sa depuna bani in conturile "desprecopii". Pentru ca si pe acest site, tot aceste conturi vor fi pentru colectarea de fonduri.
Parerea mea.


Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Am nevoie urgent de numarul de tel. al Adelinei, am intrat in legatura cu cineva care a avut probleme cu fetita, grave malformatii ale inimii, si au reusit sa stranga bani si sa o opereze in Israel. Doreste sa intre in legatura direct cu Adelina sa o ajute. Va rog, daca-mi poate face cineva rost de nr. Adelinei.



Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Am vorbit cu Adelina. I s-a furat telefonul cu care intra pe internet, asa ca de ceva vreme intra mai greu. O sa va spun eu in doua vorbe, din partea ei, care este situatia:
Cristi a suportat cu bine cateterismul si s-a refacut repejor dupa interventie. In curand va fi transferat la Constanta. Rezultatul cateterismului nu il cunoaste, probabil ca si acesta va fi trimis la spitalul din Constanta.

Cristi, multa sanatate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

offf Domane ce este si cu furatul asta , am citit si la alte povesti ca se furasera telefoanele...
Noi suntem aici si ne rugam ca Cristinel sa fie bine si sanatos si lui Adelina sa ii dea Dumnezeu multa sananate si sa fie puterinca in continuare...si asteptam in continuare stiri despre Cristinel si Adelina.


Elena Alvaro Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Cristi a fost transferat inapoi la Constanta de la Cluj. A calatorit mult cu salvarea si a ajuns abia acum, noaptea. Este obosit, dar si-a regasit mediul cu care este obisnuit...
Sanatate multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iustin79 spune:

Sa va ajute Domnul caci o viata trebuie pretuita si nu irosita. Cum pot acei oameni sa nu aiba pic de suflet?? Si eu ma voi ruga pentru voi, pentru Cristi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Site-ul pentru Cristi este online.

www.pentrucristi.ro


Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Ruxi, sunt mindra ca te cunosc! Bravo, e foarte bun site-ul! Incerc sa trimit adresa lui pe unde pot!

"Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau

Mergi la inceput