Euthanasie pentru Cristi - pe calea cea buna

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catalina spune:

Cristi, sa te tina Dumnezeu tare si sa te insanatosesti cat mai repede ne gandim la tine si ne rugam pentru tine! Maica Domnului sa te ocroteasca !

Catalina, o viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibi spune:

am vorbit.
Multzumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana Mirigel spune:

Draga Adelina,

Mesajul tau se aude peste tot in lume prin intermediul acestui site.Doamne ajuta sa se auda strigatul tau si de cine trebuie.Un" doctor de inimi", un doctor cu inima mai presus de ratiune,un doctor cu inima pentru inimi bolnave.
Da-mi o adresa de e-mail si un nr de cont daca ai deschis pentru acest caz.Nu pot trimite mai mult de 1 milion de lei dar si acestia poate ca-ti vor fi de ajutor in lupta ta.
Doamne ajuta!



Dana Mirigel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Umflatzel spune:

eu ma ofer voluntar sa lucrez la pagina de web a lui cristi eventual sa o si gazduiesc la mine pe server daca nu are domeniu cu adresa (http://cristi.infoservice.ro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

In sfarsit am reusit sa termin varianta HTML a emailului pentru Cristi.

Acest email l-am trimis administratorului la info@desprecopii.com
El, avand toate adresele de email ale membrilor, le va trimite tuturor.

Cei care puteti traduce mesajul in alte limbi, dar aveti dificultati cu repaginarea lui, trimiteti-mi mie traducerea si o s-o reasez eu cum trebuie in pagina.

Sper ca acest mesaj sa-si atinga scopul astfel incat viata lui Cristi sa poata fi salvata.


"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

try si pt. toti cei care au lucrat..a iesit un mesaj fff. bun...Doamne ajuta sa sensibilizeze cat mai multe persoane si Cristi sa se faca bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Doamne ajuta! Ne gandim mereu la voi.
anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Pentru ca nu pot trimite acest mesaj-email pentru Cristi prin PM pentru ca este format HTML (si mesajele ce vi le pot trimite prin PM nu suporta HTML), atunci, cine doreste sa primeasca mai repede mesajul in format HTML, va trebui sa-mi trimita un email cu adresa lui de email.

Nu ezitati sa-l trimiteti mai departe tuturor celor pe care-i cunoasteti: persoane fizice sau juridice. Chiar daca cineva nu poate contribui, macar sa-l trimita mai departe la altii are au posibilitatea financiara.

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicuta spune:

Eate o idee a Alicei:

>Monica,
>
>Ma mai gindeam la ceva: pentru transportul micutilor, pentru beneficiul lor sau a comunitatt DC:
>Sintem o gramada de membrii din "afara" si nu stiu cum e in alta parte, dar pe aici avem "Air Miles" pe care le colectam si dupa cite stiu eu sint transferabile... Le-am putea transfera intr-un cont pentru beneficiul cazurilor umanitare... Eu am vreo mie de mile si le-asi dona. Sint sigura ca s-ar stringe puncte multe...
>Alice


Am si eu ceva mile. Nu stiam ca sunt transferabile, dar ma pot interesa.

Am primit si eu primul raspuns la emailurile trimise. Nu e mare lucru, dar ma asigura ca a trimis emailul meu lui sefului chirurg care ma poate ajuta mai departe. RAspunsul a fost de la spitalul pt copii Boston.Monica


Adelina, astept documentele. Multumesc. Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Pe zi ce trece constat ca oamenii de pe aici sunt tot mai minunati.
pentru membrii DC, pentru gazdele noastre.
Eu am luat de ieri postul lui Try, l-am completat cu linkurile respective si l-am dat pe email catre prieteni si cunostinte.
Cu ocazia asta sper sa sensibilizam macar cativa oameni si mai sper ca, odata intrati aici din curiozitate sa ne largim familia DC si cu alte suflete mari si bune.
Sanatate la toti copilasii cu probleme,la toate mamicile si toti taticii (inclusiv cei in devenire)

Mergi la inceput