Tarife telefonice USA/Ro

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rachel spune:

Eu in genaral folosesc cartele. Nu sunt 100% multumita de ele dar deocamdata e O.K.
Cartele i-au de pe urmatorul site : www.romaniaalo.com


Rachel si Carmen
http://www.babiesonline.com/babies/s/spetco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allya spune:

Eu am folosit intai TelStar (19.9 c/min indiferent ca e mobil sau fix), apoi Necc si acum folosesc APS (American Phone Services) cu 9.9c/min Romania, 6c/min Bucuresti, mobil 19.9c/min (tel lor este: 18007111323), toate nu necesita taxa lunara iar ultimul formez direct fara sa formez un numar inainte deci 01140......

pupici,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allya spune:

ce 350$? da de 800$ ce ziceti? ca eram la MCI....si am si vorbit, de aia am gasit eu ce e mai ieftin acuma...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Cu compania care sunt acuma platea sotul inaintea veniri mele cel mult 65 $ shi trebuie sa formeze inaintea numarului asha ceva 18003931000 shi prefixul tari shi prefixul orashului si nr de tel... iar de cand sunt eu aici ... vai vai... Multzumesc fetelor pt inf... o sa incerc cateva compani.
Gabbriela & Julian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by allya

ce 350$? da de 800$ ce ziceti? ca eram la MCI....



vai, Allya, mi se face parul maciuca numai cand aud de MCI, niste shnapani, pfiuuu, hoti la drumul mare! am platit $80 pentru 10 minute cu Bucurestii una au spus cand ne-au racolat de clienti privind tarifele, alta scria pe nota de plata!

acum folosesc
http://www.3utelecom.com/?aid=541
care are si sistemul acela misto de one second billing. aproape 14.9c cu Bucurestii... nu pot sa pricep insa de ce cu Australia as plati pe jumate??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by conchita
vai, Allya, mi se face parul maciuca numai cand aud de MCI, niste shnapani, pfiuuu, hoti la drumul mare!

Am mushcat-o si noi cu MCI-u lor de kakao;prima factura-mi venise 1200$ da' am facut scandal si mi-au recalculat la vreo 120.A fost prima si ultima luna cu ei.


Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amal spune:

noi vorbim din decembrie cu aproape 7c/minut cu Bucurestiul.
intra pe www.ziare.com si vei afla cum sa procedezi.
pupici!!!

Mergi la inceput