Minunile Mamei Natura

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

La multi ani Antoniei si mamicii ei!! Sa fiti sanatoase si refacere rapida. Si nu in ultimul rand, bravo si felicitari pentru o "nastere de nota 10"!
Experienta nasterii in Japonia la rubrica "Nasterea pe glob" cui o lasati, fetelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

EDDYYYYYYy, tzam zis io ma cai fain??? si monika tza zis ca nai dice satz faci griji. vezi? veeezi? Bravo! felicitari!!! satz traiaska printzesa, hihihihihih, si? cu cine seamana? sai faci poze si sa le dai sle vedem si noi. E mancacioasa? kkcioasa? pishicioasa? hihih Ce frumoooooooos. Pupici!

Luizax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

FELICITARI Eddy shi sa-tzi traiaska printzesa, sa va aduka numai bukurii, sa o vedetzi mare, realizata, la casa ei!!!
Ma bukur ca nu a fost prea grea nashterea shi tot ceea ce a urmat dupe, shi ca DEJA (!!!) te gindeshti sa-i faci un fratzior!
Numai bine va doresk,



danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Eddy FELICITARI.

Ma bucur ca totul a fost bine si relativ usor.
Multa sanatate, fericire si bucurii pentru toti trei !!!
Pupici si vorba lu' Sam: asteptam poze cu printesa !!!

Karina+telinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

Eddy iubire... FELICITARI!!! In sfirsit!!! Si totusi ai nascut fara mine ...si te-am atentionat ...cum te simti? ce zice Japonica? cred ca e bucuros de numa'...abia astept sa vad poze cu Printesa! E Japonica si ea asa... Pufuletz?
Sa ai grija de tine, papa bine si mult sa ai laptic ptr Pufuletz si menajeaza-ti dorsalul...ca sa vezi ce-o sa te astepte cind v-o apuca si aveti timp de romantism!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sumisa spune:

FELICITARI
Sa fiti sanatoase amandoua si numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

FELICITÄRI
Buna venit printzesei Antonia *****
Te astept pe chat. Tststst nu m-ai vreut drept moasä on-line
pupicei****
päpä

Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteaza ce-ai câstigat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinaw spune:

EDDY draga mai facut sa retraiesc clipele frumoase cind sa nascut bebe Robert. Exact la fel ma simteam si sint 100% convinsa sa o iau de la capat.
Felicitari si sa fiti sanatoase amindoua si cuminti ca pina acum.
Tina & bebe Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Felicitari, Eddy, pentru printesa si tie pentru curaj!Stiu ca nu-i frumos sa spui "Ti-am spus eu!" da nu pot sa ma abtin!Ti-am spus eu ca o sa fie bine!
Ma bucur pentru voi si sa aveti parte de sanatate cu totii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia spune:

Felicitari Eddy pentru printesa ANTONIA si ma bucur din suflet ca totul a fost atat de usor. Ce mult conteaza sa poti spune ca o iei usor de la capat! Va doresc tot binele din lume si printesa sa doarma si sa pape bine. Poate ne auzim pe chat.Si nu uita ai promis POZEEEEEE!!

Mergi la inceput