Caldura mare!...

Caldura mare!... | Autor: Otilia

Link direct la acest mesaj


Ce canicula mare a fost vara asta pe aici...
Iubitica mea suferea cumplit (la numai o luna), eram departe de cele 18-20°C recomandate de pediatrii...Asa ca... uitati si voi cum dormeam







@+...
O&A

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Otilia draga,
ce bine de voi!!
Am fi vrut si noi sa dormim la pielicica goala dar pe aici nu a fost prea cald,luna iulie a fost multa si racoare,aveam impresia ca e septembrie...brrrr
Nici nu am apucat sa ne etalam garderoba de vara...rochite ,tricouri,costumase pe care bebelusa mea nu le-a imbracat niciodata
Pupici muulti muulti voua si daca anul viitor va mai da caldura nopti fara somn bun,mai trimiteti si la noi.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Si micutii mei la fel dormeau...Si in Grecia sint temperaturi de 40-44G Celsius in timpul zilei...

quote:
Initial creeata de Otilia


Ce canicula mare a fost vara asta pe aici...
Iubitica mea suferea cumplit (la numai o luna), eram departe de cele 18-20�C recomandate de pediatrii...Asa ca... uitati si voi cum dormeam







@+...
O&A



Sarbatori fericite!
THEODORA,GIANNIS,ALEXANDROS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Ce scumpa mica, iti vine s-o mananci !


Elena&Laura

Este mai important sa fii bun decat sa ai dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

ARE MAMA O FETITA FRUMUSICA FOC!!!
Sint asa de simpatici si au niste pozitii atit de nostime de facut "nani"!!Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Vai de capul nostru, nu-mi mai spune ca si acuma mi se strange pielea pe mine cand imi aduc aminte cum era la 35 de grade asta vara in Ro. Ii faceam vant cu evantaiul, bea mititica ceai cu nemiluita si muream amandoua de caldura. Brrr, nu mai vreau sa imi aduc aminte si sper sa nu mai repet" experienta".
Dar fetita ta e atat de dulce, ca imi trece de toate amintirile! Sa-ti traiasca mare si sanatoasa!

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Adelitei.... Ce frumusica eeee.... Mai vrem, mai vrem poze cu ea.

Adela&Julia

Sarbatori Fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danab spune:

Ce dulce e,Otilia! Tare inspirat cearceaful pentru asa o vreme.Apa, pestisori...Parca-i mai bine pentru micuta Adelita.

Pupici, Dana si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Hi, hi! Ce dulce e!
Pupicei de la mine si de la Teodora

Mergi la inceput