O nastere in Germania- povestita de un tatic

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Cami,foarte frumoooos,si mai frumos ca Iulian a mai avut putere si rabdare sa mai scrie in ziua respectiva despre ce si cum s-au petrecut evenimentele.Felicitari!
Pupici multi de la noi 3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Foarte frumos si emotionant, chiar daca a scris un "inginer" (cuvinte simple), tot mi-au dat lacrimile, sau poate faptul ca a reusit sa descrie excelent totul.....
Va pupam,
Vilma si Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nemhi spune:

Superrrr!
Si de la mine felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

cu tuiculita d`a noastra .
Am citit printre randuri si emotia si fericirea si bucuria unui proaspat tatic. Felicitari sotului tau!

Adela&Julia
Teodorei




Sarbatori Fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaH spune:

Emotionant! Si barbatii simt, dar nu prea pot exprima asa de bine cum facem noi.
Pupicuri!

Toate bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

Felicitari !
Sa va traiasca fetita si sa va bucurati din plin de ea ! E tare, tare frumusica !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

asteptam si versiunea ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Sa fiti iubiti si sa va traiasca!!!!
P.S. Cine zicea ca barbatii nu-s sensibili

***Alba***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Saru'mana! Ne bucuram ca v-a placut!Cum bine a observat Vilma, el a povestit simplu si la obiect, "inginereste".M-a surprins si pe mine ce bine a stiut sa relateze tot ce s-a intamplat.Pentru mine a contat enorm ca a fost acolo si am suportat toate greutatile si emotiile impreuna.
Cat despre faptul ca a povestit chiar in ziua aceea , explicatia e foarte simpla : pai altfel ar mai fi avut el curajul sa dea ochii cu mama si sora mea?

Mergi la inceput