Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandru spune:

Ion Ionut/Giulesti
este un om extraordinar si va indrum sa mergeti la el cu incredere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danoana spune:

Ajutor fetelor!!!!
Stie cineva ceva de dr. Roxana Marinescu de la Polizu?
Stau sa nasc si dr.Lemnete a trebuit sa plece din Bucuresti pentru o saptamana si m-a lasat in grija ei.Mi s-a parut foarte simpatica si s-a purtat foarte frumos cu mine, dar ca dr nu stiu nimic de ea. DAca stiti voi ceva va rog fruuuuuumos, spuneti-mi si mie!
Va pup, Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana_74 spune:

Pentru ca m-au intrebat cateva fete din Cluj...DR. MURESAN DANIEL, un mare om si un mare suflet! La ginecologie 1 si la cabinetul particular din cart. Manastur, MEDSTAR, lunea si miercurea de la ora 15.00 pana seara cu programare. Daca doriti, revin cu amanunte!

ROMANA&BB MATEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anatolia spune:

CLUJ obstetrica-ginecologie,dr.Mironiuc Clara(D-zeu sa-i dea sanatate,caci fara dinsa n-as fi avut-o pe cea de-a doua geamana,sufletul meu!),pediatrie,dr. spec.Mirza Smaranda,o scumpa si draguta,merg la ea cu copiii de cind s-au nascut, respectiv de 11 ani...

anatolia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex_2003 spune:

Vin si eu pe lume ca urmare a recomandarii facute de doamna doctor Angela Pacu.E drept ca ea i-a recomandat mamicii mele pe doctor M.Aldea de la Spitalul Cuza Voda Iasi. Ea a supervizat cu tenacitate tratamentul mamicii mele .Asa ca dupa 5 ani de eforturi o sa vin pe lume dar in alta tara .Recomand cu caldura tuturor viitoarelor mamici sa aibe incredere in aceste doua doamne doctor care isi venereaza meseria.
Cred ca Dana Rosu este colega de liceu cu taticul meu...
Toate cele bune de la capatul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen77 spune:

Timisoara: Dr. Cioata Ionel, obstretica-ginecologie, ecografist excelent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisa_35 spune:



Recomand cu toata caldura viitorelor mamici si nu numai pe D-na Dr.PARIS FLORENTINA - Maternitatea Filantropia Bucuresti!
Este un om, un diagnostician si nu inn ultimul rand un medic de exceptie!
Pentru cine opteaza pentru dansa va stau la dispozitie pentru detalii suplimentare!

Denisa si Alexutu (2,3 ani)
Pupici


denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

TG-MURES: Dr. Claudiu Molnar, Pol. Algocalm & Spitalul Judetean; Dr. Mihaela Ciocan, Maternitatea Veche

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dienica spune:

Buna! este prima oara cind va scriu.. M-ar interesa, va rog, o parere despre dr. Secara de la Cantacuzino sau dr. Anca de la Municipal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmena spune:

Buna tuturor!
Am citit toate mesajele voastre. Dar de Dna Dr. Cristian de la Elias, stie cineva ceva? Sau mai multe detalii despre nasterea la Elias? Am citit pe forum, dar scriau mamici care au nascut acum doi-trei ani acolo. BB-ul meu va veni in decembrie.
Va multumim.
Carmena si bb-ul

Mergi la inceput