Ajutam pe toata lumea

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by boubba

SI EU SI EU CA NU STIU CUM SE FACE ALBUMUL SI IN CURAND AM SA NASC!!!SARUT MANA SI UN PICIOR!!!!!!!!!!!


Pentru album:pe pagina principala a forumului(in josul paginii) intri pe "Desprecopii.com:Albumul de poze al membrilor",apoi "editeaza albumul tau","pune poza pe server" si de-acolo cred ca te descurci ("browse" fotografiile pe care le vrei din pc-ul tau).Poti pune 6 fotografii,care sa nu depaseasca 30kb fiecare.
Succes!





Sarbatori Fericite,ani infloritori si vise implinite!!

Irina,Vevica-mica & margicu' din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Despre numerotarea mesajelor...

Nu urmaresc de obicei numerotarea,dar intimplator mi-a cazut odata ochii pe numar,acum citeva zile si era 740 mesaje.Intre timp am scris mai mult de 10 mesaje si numarul a ramas acelas! Sint curioasa sa vad daca acest mesaj se numara!!! De ce unele mesaje ramin nenumarate?

Theodora, Alexandros, Yannis
AN NOU FERICIT!
htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by Theodora

De ce unele mesaje ramin nenumarate?


...poate ca este vorba cumva despre mesajele postate de tine la "Felicitari & anunturi", ele necontand pentru totalul personal.


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Am postat mesaje pe mai multe forumuri,dupa cum vezi si pe acesta continua sa nu se numeroteze,continui sa am 740 mesaje!
Eu cred,insa,ca oriunde postam mesaje,normal e sa se numeroteze! Multumesc oricum!

Theodora, Alexandros, Yannis
AN NOU FERICIT!
htpp://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+2&mid=188&cid=3737

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MALUBA spune:

please!!! vreau si eu sa-mi fac un album ca am o burtica tare mandra si vreau sa o vada toata natiunea!!!!!
am intrat unde ai spus da imi zice ca nu am cont de album si sa contactez administratorul.
l-am contactat da nu vrea sa-mi raspunda.....

poate de data asta o sa ma invete cineva ce sa fac!
merci mult!

pupici pt bebici,mamici si burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Membrii noi primesc cont de album la sfarsitul lunii in care s-au inscris.Mai ai putintica rabdare!
Un album al gravidutelor gasesti pe prima pagina a site-ului
http://www.desprecopii.com/info.asp?id=558
Pentru acest album poti trimite fotografiile tale la album@desprecopii.com



Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

La mine a trecut sfarsitul lunii in care m-am inscris si nu am primit cont....Imi dati si mi, va rog, un loc de album?

oana-cannes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu123 spune:

Problema mea este ca nu imi pot verifica mesajele private noi si nici vizualiza pe cele mai vechi. Nu stiu care este cauza. Ma poti ajuta?
Mersi mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreutza spune:

Va rog mult mult de tot daca se poate sa ma ajutati si pe mine.De vreo saptamana nu mai pot intra pe chat.Imi cere sa ma logez din nou in sistem.Nu stiu ce sa fac.
Multumesc mult de tot!



Andreea & Octaveatza

Mergi la inceput