Numele meu este Ioana

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Sa traiesti, Ioana si sa te faci mare si frumoasa! Si sa nu uiti ca esti, asa cum atat de frumos s-a exprimat mama ta, "un sâmbure de iubire - căzut cu bună stiință din palma lui Dumnezeu ". Sa ai parte numai de bucurii si tu si parintii tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau07 spune:

Bine ai venit pe aceasta lume micuta Ioana. Fi fericita ca ai niste parinti minunati, care te iubesc tare mult. Sa fi cuminte si sa nu-i superi prea tare.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eryka spune:

Papusa Ioana esti o dulcica si ai povestit foarte frumos.sa te faci mare si frumoasa si sa ai grija de parintzii tai cae sigur te iubesc mai mult decat orice pe lumea asta.

Eryka & sufletzelul din burtica---> (12 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

bine ai venit printre noi Ioana, sa-i faci fericiti pe parinti si sa le luminezi viata.Frumosa poveste, m-am emotionat pana la lacrimi.Roaga-l pe taticu si pe mamica sa ne aerate si niste poze.
Pupici si sa te faci mare si frumoasa.
Tiza ta

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Ioana, bine ai venit! Sa ai parte numai de fericire, alaturi de parintii tai!
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Sa fii sanatoasa, cuminte si sa ai o viata frumoasa, Ioana!
Bine ai venit!
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Ioana, ce frumos ai povestit. O adevarat scriitoare inca de mica. De aia te si iubesc parintii asa de mult caci pe langa povestile spuse din suflet, esti frumusica, cumintica, isteata si iubareata. Sa fii sanatoasa si sa cresti mare, mare si sa ne mai povestesti si noua din cand in cand ce mai faci.

O zi placuta!
Eli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Danv, frumoasa poveste! Am plans cand am citit-o! Sa-ti traiasca comoara, sa se faca mare si frumoasa! Si...sa-i faci un fratior!

_Ella & Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danv spune:

Nu este ea prea spectaculoasa, dar va multumesc (mamici,tatici si bebei in burtici)ca ati citit si povestea mea.

bb Ioana

http://www.omfs-ct.ro/ioana/pagina_ioanei.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy spune:

SI EU ...SI EU !!!!

Sa va traiasca Ioana si sa va bucurati de ea!!! Mi-a placut enorm povestea voastra!!! Sa fiti fericiti alaturi de micuta Ioana care uite ca de-acuma se apropie de 6 luni!!!

http://community.webshots.com/user/luminitafeodorov

Lumy

Mergi la inceput