Daca nu ma tai te omor!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Banti spune:

Craciunitza draga, haioasa tare povestea ta, imi si imaginam cum il luai de guler pe doctor!! Bine ca totul a fost bine in cele din urma si ca ai copii sanatosi.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:


Craciunitzo, superba nastere! Lasand gluma la o parte, si eu cred ca ar fi fost rau pentru bebe, daca nu cereai cezariana. Bine ca s-a speriat doctorul de tine, ca altul mai curajos poate te ignora . Sa-ti traiasca baietii si sa aveti parte numai de fericire.
Claudia si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

frumoasa poveste! sa inteleg ca tocmai am parte de "curajul si inconstienta tineretii"? e bun si-asa! sa-ti traiasca ficiorii si sa-ti aduca in continurae numai zambet!

Cristina, mamica cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitub spune:

Bravo, Craciunitza!

Am si ras, dar am si plans. Ce sa fac, asha sunt eu, mai plangacioasa.
In rest, sa ai parte si de-acum inainte numai de bucurii si satisfactii de la baietii tai, si sa dai peste nore tot asa, compatibile cu firea ta!
Apropos, ce zodie eshti???

Pupici,
Boga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Voi toate sunteti super dragute, adevarul este ca prima nastere a fost cea mai penibila experienta din viata mea si citind cat de curajoase ati fost voi am zis ca e bine sa vedeti si cum naste o mamica fricoasa.
Si pentru alte mamici fricoase am un sfat: nu va speriati, cand sunteti pe scena va vin replicile fara sufleur!

Nu certati copiii cand viseaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violeta spune:

Bravo!!!! Sa-ti fie sanatosi feciorii si sa aveti o viata impecabila impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Cat am putut sa ma distrez! Sa fiti sanatosi si norocosi!
Cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Sa-ti traiasca baietii , sa te bucuri de ei.Mi-a placut f. mult povestea ta, este mai neobisnuita pt. ce am citit pana acum, dar fiecare are stilul lui, dar oricum m-am luminat cand am citit.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Bravo, Craciunitzo, esti o mamica tare haioasa si...curajoasa, sa stii! Nu esti fricoasa, esti curajoasa! E bine ca bb a crescut mare si e sanatos, avand in vedere problemele pe care le-a avut...Sa-ti traiasca amandoi baietii si sa te bucuri de ei in fiecare zi!

_ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaluchian spune:

Felicitari ! Numai bucurii sa iti aduca puiutii !

Alina

Mergi la inceput