dragele mamei mi-au mincat crema

dragele mamei mi-au mincat crema | Autor: iris

Link direct la acest mesaj

crema mea cea scumpa, de la vichy pentru ridurile pe care tot ele mi le scot.....mmmmmm; da.... fetele se jucau de-a bucatareala, in timp ce mami citea..... si pentru ca sara mica a vrut sa deschida borcanelul a ajutat-o numa putin,; si era moale si alunecoasa; si buna se pare, sara avea o fata tare multumita....asa ca are la coenzima q acum la bord de n-o sa-i mai iasa riduri....tot e bine...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariadne spune:

iris, fetele tale au o imaginatie fantastica!!!!!!!!!!!
si celine este tentata de creme, insa le pun cat de sus pot, pana la urma vor atarna toate de tavan si nici acolo nu sunt sigura ca vor fi in siguranta pe viitor.
sper ca nu au mancat prea multa si ti-au mai lasat si tie acolo un rest!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Hi, hi, ce fetite nazdravane ai !!!
Si-a pus vopsea in cap, acum a mancat crema, ...what's next ??
Apropos, a iesit vopseaua din par ?

Pupici,

Elena&Laura

Este mai important sa fii bun decat sa ai dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

O fi buna la gust crema asta si noi nu stim?
Iris nici nu stiu daca sa rad sau nu.... Sper ca n-au patit nimic bombonelele tale si ca sunt ok!

de la noi Adela&Julia

Sarbatori Fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iris spune:

nu rideti..sara mai are ceva vopsea dar e lipita bine de pielea capului, nu stiu cind se va duce;i-am taiat citeva suvite subtiri de par si acum arat cit de cit onorabil; crema are gust destul de acceptabil, am lins si eu ce mai ramasese...; si astazi mai atacasera un borcanel; nici eu nu-s in stare sa le ascund , de fapt nu am unde, eu cu teroia mea ca trebuie sa las copiii sa isi bage nasucurile peste tot ca asa scpa mai repede de ei...
si-a facut si ea de cap , ieri dupa-masa cind s-a trezit si a venit de la 'pipi machen' am vazut ca e cam grasunica la fundulet si am vrut sa ii aranjez hainele; ghici ce era de fapt, isi pusese donsoara un pampers; a pus la cele 3 bebi ale ei si si-a pus si ei; si si l-a pus bine, culmea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:



Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:




@+...
O&A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

Ce poznashe!
Dincolo de partea nostima,ai grija sa nu pateasca nimic rau...strange tot ce le-ar putea tenta si stimula "apetitul",ca poate deveni periculos hobby-ul asta...

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sumisa spune:

ce dragute sunt mai. super.Pai daca le tii falamande!!!!! loool
Auzi o idee de la Daria . Sa orneze tortul pe care-l fac cu crema de barberit a lu tata-su. Ca iese exact ca frisca din tub.La gust nu stiu cum e ca n-am avut atat putere ca tine sa mai si gust.

Mergi la inceput