in pragul nasterii

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sympa spune:


Da mai fetelor..multumim pentru urarile de bine ...mai stiti ceva de Moka??n-am mai gasit nimic. Cred ca o fi nascut deja si ea. Noi suntem bine..mancacioase...rasfatate...si vreau sa va spun ca fac ce vreau cu mami si tati si ei nu se supara pentru ca ma iubesc mult.Am reusit sa punem si niste poze in album si promitem s amai punem si alteleS-a deschis subiectul BB oct-noi?Poate mai depanam din problemele noastre. Aveti grija de bebei si de burtici..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sympa spune:

Avem mai multe poze aici...

http://community.webshots.com/user/sympa200

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Banti spune:

Felicitari, sa-ti traiasca scumpica, e grasuta si frumoasa. Sa fiti sanatosi si fericiti!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Felicitari, sa-ti traiasca frumusica si gogosica!


Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 2 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

si eu eram la fel... imi venea sa strang pe careva de gat cand pomenea de nastere. La termen incepusem deja sa-mi pun problema: da zana mea nu mai vrea sa iasa si ea in "lume" asa ca deja nu mai imi era frica ci doar eram nerabdatoare...deci: curaj gaina ca te tai! cum se spune in Oltenia.

stai linistita ca trece si asta, nu-i dracu'chiar asa de negru...si eu tot natural am nascut si cu multe peripetii, dar acu dupa 2 saptamani parca ar fi trecut altcineva prin toate astea, nu eu!

te pup si nastere usoara, Lena si micutza Freya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Si eu sunt cam preocupata pt. ca ieri am avut 9 luni si nu am nascut inca. Mi-e groaza pt. ca daca nu nasc pana marti ma internez si imi provoaca nasterea. Eu sunt la a doua nastere, dar prima data am nascut cu o saptamana mai repede si nici nu ma asteptam ca de data asta sa trec peste 9 luni. Daca este cineva care sa-mi povesteasca cum este cand iti provoaca nasterea as fi curioasa.
Sa imi tineti pumnii stransi, sa fie totul bine!
Miha & Bogdan


Mergi la inceput