Caractere?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

mincinosii si istericii.....


Luizax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danac spune:

La ceilalti urasc minciuna si prefacatoria,lipsa de originalitate,ignoranta si mai ales lipsa de suflet pana la nesimtire.La mine urasc tendinta de a ceda prea usor si faptul ca sant f influentabila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela P spune:

Ceea ce urasc in general e tirania, lasitatea, subjugarea celui mai slab, meschinaria.
La mine poate ar fi faptul ca sunt uneori neincrezatoare in fortele proprii si altul ar fi ca pun prea mult la suflet tot ce se intampla in jurul meu.


Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia spune:

Urasc minciuna, ingamfarea si agresivitatea de orice fel( verbala, fizica).
La mine ar fi multe de spus intotdeauna sunt foarte nehotarata , nu sunt o fire rabdatoare , ma enervet putin cam repede, nu am incredere in mine si imi pun sufletul pe tava oricui, nu de putine ori mi-am dat seama ca nu e bine, dar continui sa o fac...mai sunt multe dar astea sunt mai importante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinag spune:


Ce detest la mine si chiar daca am incercat nu prea am reusit sa indrept: irascibilltatea, ma implic emotional mai mult decat ar trebui, impulsivitatea:in relatiile de serviciu nu reusesc sa imi pastrez intodeauna calmul si vorbesc exact cand sunt plina de nervi (m-am ars de cateva ori fiindca nu ma stapanesc), pesismismul:imi 'pica' moralul exact cand am cea mai mare nevoie sa am o mina buna.

La ceilalti: marsavia, tendinta de a ''te pune bine cu seful'', minciuna. grosolania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Hm...cel mai mult detest la mine greutatea cu care iau o decizie..pana ma hotarasc eu sa fac ceva...of...si-mi sare uneori tandara cand nu trebuie..sa mai adaug si ca sunt prea usor influentabila?
La ceilalti nu inghit minciuna si rautatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Detest prostia, minciuna, slugarnicia, aroganta.
Cat despre mine... sunt de multe ori nehotarata, cateodata prea comoda, prefer sa inghit, decat sa ma cert cu cineva (asta poate fi numita si lasitate?! )

Mergi la inceput