Mercurialis Salbe-crema pt. decalotare

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mada, e aproximativ 13.5 euro (pe net) cea de 100 g, 5 euro cea de 30 g , se gaseste la farmacii.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOCLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

multam mult, mi-a cumparat-o astept sa intru in posesie , o sa va scriu cand o primesc.


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxyn spune:

Ariel, tot de trei o pe zi faceti operatiunea?

Noi in fiecare seara dupa baita si suntem multumiti.

Parca i-as face si eu de 3 ori pe zi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielatt spune:

Buna fetelor,

Am comandat si eu crema si o astept sa vina. Ma gandeam ca cele care deja o folositi, poate ne mai spuneti cate ceva despre rezultate. Sunt vizibile, se merita? Baieteii au avut ceva reactii?
Multumesc si astept cu mare interes sa intrati si sa mai spuneti ce s-a mai intamplat intre timp de cand folositi crema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Roxy, Daniela, yupiiiiiiiiiiiii!!!!
Teo e decalotat total! ieri, cand il crem.uiam a 2 a oara, am tras usurel sa vad daca s-a mai marit orificiul si era sa pic de fericire cand am vazut ca s-a tras pielicica de tot, pana a iesit "caputul". asa ca, fetelor, este nemaipomenita crema asta! o voi recomanda tuturor pe care ii voi auzi ca au probleme cu putzicile sau ca nu vor sa-si chinuie puii. Teo nu a schitat niciodata vreun gest de neplacere, din contra . Nu a avut nicio reactie secundara, din contra, la un moment dat, in timpul eruptiei unui canin, a facut un eritem si i s-a inrosit si putzica putin. de la crema, in mai putin de 2 ore nu mai avea nimic. asa ca, acum il dau si la fundulet cu ea, ca tot mai e aproape 3/4 din tub.


mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOCLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Cum ati comandat crema? M-ar interesa si pe mine.

La noi chiar nu se gaseste,nici la farmaciile homeopate?



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielatt spune:

wowwwwww, super, abia astept sa-mi soseasca si sa incepem si noi !
la noi am mai largit un pic, dar nu stiu, parca a ramas o pielicica lipita, preputul se trage in jos dar..sau poate nu-mi dau eu seama.
In orice caz, abia astept sa soseasca crema !
Intre timp am gugalit si tradus din germana tot ce am gasit si da, se pare ca este folosita si in aceste scopuri.
Fetelor, va multumesc din suflet si sper din toata inima sa aibe efectul scontat si la noi !
Rivali, crema o poti comanda de la farmaciile on-line pe care le gasesti pe google, tastand numele cremei.
Vezic a fetele au scris pe la primele pagini.
Succes tuturor care folosesc crema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

rivali, mie mi-a luat-o cineva din germania si mi-a trimis-o, insa am gasit-o si aici:
http://www.apodiscounter.de/mercurialis-salbe-p-196134.html

problema e ca e transportul cam maricel, 17 euro, insa ma gandesc ca daca vei mai comanda si alte produse, se va reduce simtitor.
o sa mai caut si alte farmacii care sa livreze in Ro, caci eu caut acum Infludo, care la fel...se gaseste numai la ei. Daca voi gasi, va voi anunta.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOCLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

Super ariel ca ati reusit sa iesiti la iveala cu totul, felicitari, intr-adevat functioneaza
Noi azi am primit=o azi, l-am dat pe bebe de 2 ori deja, vom vedea ce rezultate avem.
Eu am platit 19,90 euro pe crema de 100 mg, am chitanta de la farmacie, mi-a cumparat-o cineva si mi-a adus-o fara sa platesc nimic in plus.


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

buna fetele,
dupa 3 saptamani de cand o folosim e si Rares al meu e decalotat. nu imi vine sa cred, suntem asa fericiti, am scapat de vizite la dr.
Va multumesc din suflet pentru sfaturi este intr-adevar o crema minune.


Ilinca si Rares

Mergi la inceput