Recomandati-mi pediatru bun zona titan

Recomandati-mi pediatru bun zona titan | Autor: narcisica28

Link direct la acest mesaj

Mamici din sectorul 3, va rog din suflet sa imi recomandati un medic pediatru bun si disponibil unde sa imi inscriu printisorul de 18 zile, un dismaturel nascut la 39 de sapt cu 2350 gr si 48 cm, cu mici probleme de sanatate. Adaptarea a fost destul de buna, papam momentan exclusiv san mami si suntem acasa de 7 zile.
Initial am apelat la dna dr Florescu Roxana din Policlinica Titan care parea destul de disponibila, ne-a vizitat destul de fugitiv la 1 zi dupa intoarcerea acasa, dar nu nu mi-a raspuns la telefon pentru a face programarea la vizita de astazi; sunt destul de dezamagita si as vrea totusi sa gasesc un om care sa imi raspunda la zecile de intrebari care imi trec prin cap si care sa il supravegheze pe puiutul meu. Exista astfel de persoane ?
Multumesc anticipat de raspuns.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Cauti un medic specializat strict pe pedatrie sau pe medicina de familie? Daca vrei sa-ti inscri baietelul la un medic in sectorul 3 iti pot recomanda dr mea, de fapt a copilului, de la policlinica Baba Novac. Este o dr tanara, draguta, primeste consultatii pe baza de programare, ceea ce e bine ca te duci fix la ora la care esti programata si nu trebuie sa astepti la usa pana iti vine randul.Eu sunt multumita de cabinet, de dr si de asistentele ei ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

cllaudia, multumesc pentru raspuns.
Caut medic de familie de preferat cu competenta in pediatrie pentru o supraveghere de specialitate a printisorul meu, dar nu strica si referinta doctorei tale; daca poti, astept PM sau mesaj cu datele ei contact.

Mergi la inceput