Arian - probleme majore cu conexiunea Internet

Arian - probleme majore cu conexiunea Internet | Autor: arian

Link direct la acest mesaj

Dragi utilizatori ai forumului "Clinica Virtuala" din cadrul site-ului DespreCopii.COM,

Am probleme majore cu conexiunea prin cablu la Internet, in sensul ca in urma unei furtuni aceasta a cazut si desi au trecut mai mult de 72 ore nu s-a rezolvat inca nimic. Mai mult, in urma unui telefon pe care l-am dat astazi am aflat ca aparent "noile conditii" (care or fi acelea, Dumnezeu si RCS pot sti...) nu permit repunerea in functiune a vechii mele conexiuni in viitorul apropiat.

De aceea va rog trimiteti intrebarile Dvs fie pe adresa e-mail atasata contului meu la DC, fie in sectiunea "Doctorul va raspunde", de unde imi vor fi forward-ate de catre administratori. Raspunsurile le voi posta, cu oarecare intarziere, in sectiunile corespunzatoare ale Clinicii Virtuale, folosind calculatorul de la birou (dupa conceperea acestora acasa).

Mai mult nu pot face in momentul de fata pt rezolvarea problemei ivite... Sper sa intelegeti ca situatia nu este dependenta nici de mine, nici de administratia sau serverele DespreCopii.COM.



"Marea taina a existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti!..." - Dostoievski