Pot schimba parola si numele utilizator???

Pot schimba parola si numele utilizator??? | Autor: lacramioara t

Link direct la acest mesaj

Buna,
Moderatori care puteti sa-mi raspundeti, va rog mult sa-mi spuneti daca pot schimba parola si sa raman cu acelasi nume de utilizator sau si una si alta.
Multumesc anticipat,Lacra.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dede spune:

Parola (impreuna cu alte informatii) se poate schimba la Profil Personal (exista un link pe orice pagina, in dreapta sus). Pentru schimbarea numelui de utilizator, trebuie sa scrii un mail administratorului.
Succes!

DeDe Mammma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacramioara t spune:

Dede,merci mult pt. raspuns.Esti super rapida.Inca o data merci si pupici.
Lacra si nazdravana Andreea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

quote:
Originally posted by lacramioara t

Esti super rapida


Multumesc pentru apreciere


DeDe Mammma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by dede

quote:
Originally posted by lacramioara t

Esti super rapida


Multumesc pentru apreciere


DeDe Mammma


Da mai Dede,iepurasa,nu alta!

Irina & Vevemica & margica din burtica
Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruca spune:

quote:
Originally posted by dede

Parola (impreuna cu alte informatii) se poate schimba la Profil Personal (exista un link pe orice pagina, in dreapta sus). Pentru schimbarea numelui de utilizator, trebuie sa scrii un mail administratorului.
Succes!

DeDe Mammma




dede, am trimis si eu un mail, mai demult, la info@desprecopii.com, cerind sa-mi schimb numele de utilizator, si n-am primit nici un raspuns. E adresa corecta, sau stii tu alta, si daca te rog frumos de tot, poti sa mi-o spui si mie?
mersi mult

Gabi - mamica Mariei, 2 ani pe 12 octombrie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

quote:
Originally posted by Gabriela

quote:
Originally posted by dede

Parola (impreuna cu alte informatii) se poate schimba la Profil Personal (exista un link pe orice pagina, in dreapta sus). Pentru schimbarea numelui de utilizator, trebuie sa scrii un mail administratorului.
Succes!

DeDe Mammma




dede, am trimis si eu un mail, mai demult, la info@desprecopii.com, cerind sa-mi schimb numele de utilizator, si n-am primit nici un raspuns. E adresa corecta, sau stii tu alta, si daca te rog frumos de tot, poti sa mi-o spui si mie?
mersi mult

Gabi - mamica Mariei, 2 ani pe 12 octombrie!



Gabriela, sincer, nu stiu - poate adminii au fost in vacanta, sau prea ocupati - mai incearca o data, nu strica, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruca spune:

dede, mersi oricum! sugestia s-a executat deja (adica le-am mai trimis adminilor un mail)


quote:
Originally posted by dede

quote:
Originally posted by Gabriela

quote:
Originally posted by dede

Parola (impreuna cu alte informatii) se poate schimba la Profil Personal (exista un link pe orice pagina, in dreapta sus). Pentru schimbarea numelui de utilizator, trebuie sa scrii un mail administratorului.
Succes!

DeDe Mammma




dede, am trimis si eu un mail, mai demult, la info@desprecopii.com, cerind sa-mi schimb numele de utilizator, si n-am primit nici un raspuns. E adresa corecta, sau stii tu alta, si daca te rog frumos de tot, poti sa mi-o spui si mie?
mersi mult

Gabi - mamica Mariei, 2 ani pe 12 octombrie!



Gabriela, sincer, nu stiu - poate adminii au fost in vacanta, sau prea ocupati - mai incearca o data, nu strica, nu?



Gabi - mamica Mariei, 2 ani pe 12 octombrie!

Mergi la inceput