Scarsdale

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns britdi spune:

Georgia, intr-adevar, Scarsdale este mult mai buna. Eu m-am impacat foarte bine cu ea. Ma cam bate gindul s-o incep din nou. La cea daneza avantajul este ca nu te mai ingrasi o buna perioada de timp dar, pe de alta parte, este foarte severa. Succes ! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns britdi spune:

Nici eu nu prea le am pe astea cu sportul, doar cu mersul pe jos ma descurc. Asta e foarte eficient mai ales daca nu vrei sa slabesti decit citeva kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georgia2 spune:

Gata, am inceput-o!!!
Sper sa o si termin. Oricum, la o prima vedere este mai usor de tinut decit cea daneza. Chiar sunt curioasa ce se intimpla ( si pe site-ul lor sustin ca se slabeste cam 1/2 kg./zi)./
Tineti-mi pumnii si promit ca raportez ce se intimpla pentru cele interesate!LA ATAC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MonicaGj spune:

Dragele mele eu sunt in plina cura cu ciorba de varza. Dupa ce o termin , comunic rezultatul si mai vad eu de ce ma apuc. Stiu ca nu e sanatos da' cred ca toata viata o sa fiu fan cure de slabire.
Va pup cu toate cele 72 kg ale mele.
Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georgia2 spune:

Britdi, in cit timp ai pus la loc cel 8-9 kg.?Am citit pe siteul celor de la Scarsdale ca, dupa cele 2 sapt., trebuie sa ai o perioada de mentinere (ei ii spun Keep-trim, sau cam asa ceva).Mi-e frica sa nu ma chinui degeaba.

Nu stiu daca si voi sunteti la fel dar, de fiecare data cind vreau sa incep o dieta care da rezultate sigure dar in timp (gen Montignac), ma las pagubasa pentru ca nu vad rezultatele repede.Si atunci...ma hotarasc sa tin ceva de genul dietei daneze sau scarsdale.dar dupa o zi sau doua ma gindesc ca oricum majoritatea kg. in minus sunt apa si ma descurajez.

Mergi la inceput