Andrei Plesu despre Gigi Becali

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Eu am auzit ca niste savanti au reusit sa capteze sunete venite din iad.


Oh da! Acum lucreaza la un webcam cu care vor transmite in permanenta imagini din Rai.
Din nefericire provocarile tehnice sint pentru moment insurmontabile intrucat nu exista nici un circuit electronic rezistent la lapte si nici lentile care functioneaza acoperite de miere.

Pentru a complica si mai mult lucrurile, cele doua echipe de interventie trimise pentru a remedia situatia la fata locului sint angajate in demonstratii interminabile cu cele saptezecisisapte de angajate complet ne-experimentate ale serviciului local de intretinere in fond si mentinere in forma. Pana la finalizare ramaneti concentrati pentru a va pastra prioritatea in prelucrarea rapelului.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grace spune:

Citat:
citat din mesajul lui Llaura


Never say never, am auzit la tv in timp ce invarteam la maioneza ca savantii americani au reusit sa transmita informatie intre doi atomi prin telepatie; internetul prin beam de fotoni e practic dupa colt si deci, da, vom putea mentiona concluzia


Woody Allen: "Daca vrei sa-l faci pe Dumnezeu sa rida, spune-i ce planuri ti-ai facut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

"cele saptezecisisapte de angajate complet ne-experimentate ale serviciului local de intretinere in fond si mentinere in forma" sunt fecioarele musulmanilor sau valkiriile, ca nu stiu la al cui rai te referi?

V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beshter spune:

Pe mine ma intereseaza partea cu iadu' mai mult, ca mierea face colici iar fecioarele sunt prea 'respectabile'. Deci, zi si mie de unde captara astia sunete? Din Sheol sau din Gehenna?

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Eu am auzit ca niste savanti au reusit sa capteze sunete venite din iad.



www.trilulilu.ro/bright/566e0d1c4a9b15" target="_blank">see details


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Din articolul D-lui Plesu, eu am retinut ideea principala, uimirea lui ca un personaj atit de comic si ridicol ca Becali s-a retras intr-un mod (aproape) onorabil din politica, intr-o maniera cam fara antecedente recente pe plaiurile mioritice.

Exact asta am retinut si eu. Si mi-a placut.


Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
Poze cu noi ***** Povestea nasterii ***** www.onetruemedia.com/shared?p=7248d8e682f97e03a2212a&skin_id=1602&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Slide show David

Vaccinurile in Romania NU sunt obligatorii (vezi Legea nr. 649 din 20 noiembrie 2001 pentru aprobarea ordonantei guvernului nr. 53/2000). Informati-va cat mai bine si luati decizii in cunostinta deplina de cauza.

Pentru mamicile anti-vaccin sau cu copii vatamati in urma vaccinurilor: ne intalnim www.jabs.org.uk/" target="_blank">AICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Pai parca nu stiu astia daca e vorba de 73 de virgine sau 73 de virginieni(din Virginia)

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui Grace

Citat:
citat din mesajul lui Llaura


Never say never, am auzit la tv in timp ce invarteam la maioneza ca savantii americani au reusit sa transmita informatie intre doi atomi prin telepatie; internetul prin beam de fotoni e practic dupa colt si deci, da, vom putea mentiona concluzia


Woody Allen: "Daca vrei sa-l faci pe Dumnezeu sa rida, spune-i ce planuri ti-ai facut."

Zau. Uite aici (si am avut dreptate in viteza dimineata, erau cercetatorii americani si nu cercetatorii britanici) :www.abc.net.au/news/stories/2009/01/23/2473402.htm" target="_blank">US scientists move towards speed-of-light internet
Vivat maioneza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelka

Deci, zi si mie de unde captara astia sunete?

Imi pare rau, nu stiu amanunte, eu vorbesc doar din auzite.
Poti gasi detalii aici, timp sa ai.

Pina acum, cind ma gindeam la izbinzi ale tehnologiei, imi veneau in cap maruntisuri gen Cassini-Huygens sau, mai nou, LHC-u', si uite ca nah, acuma am o tema noua de meditatie.

Au inregistrat sunete din iad, iti dai seama ce realizare????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Jonathan Miller - A brief history of disbelief

http://video.google.com/videoplay?docid=2250104590805018608&ei=YAN6SbC8IJjY2gLZjuinBQ&q=atheism+documentary

Super documentar in 3 parti.

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beshter spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Au inregistrat sunete din iad, iti dai seama ce realizare????


Nu prea.
Stiu ca asa zicea si mama cand ascultam eu Sepultura.
Si mai stiu ca Borges zicea ca pentru el dovada existentei iadului sunt cosmarurile.
Numa' ca ii amestec rau pe Plesu, Borges si mama...sa ma pardonati, va rog.

Mergi la inceput