Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 90

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

mi s-a parut mai slaba prestatia Elenei decat in semifinala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Bravo Elena! a cantat fain.. mai bine ca in semifinala!

Ukraina toate ca toate dar au facut show.. ceea ce s-ar putea sa fie dezavantaj pt Elena noastra.. era mai ca lumea daca urmam dupa o piesa mai asezata..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Nu stiu... dar parca nu m-a dat pe spate, nu prea au facut show, nu m-au impresionat...

Englezoaica pare super de la inceput

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

BRAVO ELENA!!! Mi-a placut tare!!! A fost super!!!


------------------------
15+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

Bravo, Elena! Se vedea ca are emotii mari.

Petruta & bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Eu zic ca a fost OK. Adica s-a prezentat f. onorabil Elena. Chiar am avut emotii la inceput si mi-era frica sa nu patim ca in anii precedenti cand ba nu era sonorizarea buna, ba gafau dansatorii, ba aveau o tinuta si o costumatie nasoala. Dar anul asta ne-am prezentat bine! Sigur o sa avem si opozitie in primii 15.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Coregrafia si costumele romancelor. Desi melodia nu-i chiar pe gustul meu recunosc ca avea potential...dar cine sa profite de el?
Stiu ca m-am chinuit sa-mi placa dar nu mi-a reusit.
Dar ma bucur ca nu avem toti aceleasi gusturi si ca vor fi foarte multi carora le-a placut Elena si o vor vota .

Mihnea 15 mai 2006; Irina 10 august 2008 si acum 10+ cu bb3
www.dropshots.com/carminabulina#albums/2008" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elvie spune:

Parca Romania sa auzit mai bine acum decat in semifinale ,dar dansul Elenei ,oricum good luck pt. Romania .sper sa se claseze in primele 15.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Marea Britanie, nimic deosebit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

UK mi s-a zburlit parul la vocea ei.. sau e de la AC? .. acum fara gluma chiar a cantat fain..

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput