Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 43

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda16 spune:

Adevarul e ca majoritatea melodiilor prezente in semifinala au fost de proasta calitate, melodia romaneasca era in varf pe langa ce mi-a zgariat urechea timp de cateva ore :). Si apropo

....Acest mesaj a fost modificat de moderator pentru ca incalca regulamentul DC.
Continuarea spamului duce la punerea contului sub moderare si ulterior inchiderea lui

anda.r

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Dupa calificarile de aseara, am inteles exact ca nu are nici o sansa Elena.
Nu mi-a placut absolut deloc.
Mi-a placut mult mai mult melodia Islandei.
Mi-a mai placut Turcia.
Astept sa vad cu ce se prezinta Grecia si Ukraina maine seara.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!
Stelele care cad, nu pier! Stelele care cad, se duc pe un alt cer!Ramas bun, steluta iubita si scumpa, Emma!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici scump!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Mi-a placut cum ati comentat

Bravo Elena! Hai Romania!

_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EVA-DATA spune:

M-am bucurat pt.Romania,pt.Elena !
Mi-a placut melodia Islandei,sa vedem cum e finala.
Eu sper sa nu fim in coada clasamentului,ci undeva pe la mijloc.Hai ca in varf nu cred ca se poate pune problema,melodia e cam slabuta,dar Elena are voce buna.Coregrafia cam lasa de dorit,prea inceata,plictisitoare,trebuia parca ceva mai dinamic.

eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicel spune:

Si mie mi-a placut Elena, a cantat destul de bine, coregrafia buna, atat ca Elena s-a miscat mai greu din cauza tocurilor destul de mari.Dar ea pare o tipa destul de ambitioasa care chiar cred ca-si da silinta sa iasa totul perfect si cred ca sambata seara se va misca mai bine.Sa speram ca vom reusi sa ne clasificam cat mai sus, mai ales ca Elena va intra, din cate am auzit a 22-a, ceea ce stiu ca reprezinta un avantaj, pt ca lumea o are proaspata in minte si are sanse mai mari sa fie votata decat daca ar fi fost pe la inceputul concursului.Asa au fost parca cei de anul trecut, Nico si Vlad . Asa ca Hai Romania! Monicel, de doua printese: Beatrice-Iulia(8.05.2003) si Sandra Luiza(11.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Pe mine ma dispera tarile care cand vad ca nu au sanse apeleaza la smecherii, genul celei de anul trecut cu patinatorul X, violonistul Y, celebri .
Asta face anul asta si Franta cu Patricia Kaas, de care nu mai auzisem din copilarie.
Mai ramane Ro sa apara si ea cu Hagi, Nadia, Nastase, la fel de celebri, si poate asa avem si noi sanse sa luam trofeul.

ALtfel, ne vedem diseara.
Bafta tuturor!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!
Stelele care cad, nu pier! Stelele care cad, se duc pe un alt cer!Ramas bun, steluta iubita si scumpa, Emma!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici scump!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Asa e Nana. Anul asta si olandezii sunt disperati si trimit de data asta un trio adhoc format din cantareti te top ai Olandei si vor avea un costum cu luminite si vor fi si niste balabustre care apar si danseaza ... un fel de show total dupa gustul lor. Olandezii comenteaza ca ROmania nu are prestatie de finala...



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Mirela, am auzit aseara la RTL Boulevard ca li s-au stricat olandezilor la ultima repetitie costumele cu led-uri dar se ca vor imbraca desigur tot "shine"....
Am remarcat si eu ca, comentatorul olandez inca din timpul finalei de marti nu prea lua in consideratie melodia noastra si a parut surprins ca ne-am calificat, sa vedem cit "stralucesc" ei azi desi am dubii ca vor avea succesul care il asteapta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ca de obicei, daca nu castiga, olandezii o sa scartie ca iar Oost Europa bla bla ...



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Felicitari Elena!

Hai Romania!

Eu am urmarit tot concursul. Ma bcucur foarte mult ca a intrat in finala.



Mergi la inceput