Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 106

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

daca ajungem iar pe ultimul loc, n-am putea intoarce clasamentul sa fim noi primii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Mie mi-e clar ca juriile alea au avut rolul de a da ce vor ele si asta a facut sa fim asa jos. Chiar nu pot sa cred ca a fost atat de slab. E ceva putred. De fapt, ca intotdeauna, dar acum juriul a facut cartile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

Sa-i auziti pe francezi, cum nu le vine sa creada ca nu ia Patricia Kaas puncte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elvie spune:

Cred ca Elena este foarte dezamagita,doar 5 puncte de la Macedonia ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Si anul trecut m-am enervat la Eurovison si anul asta din nou. Eu chiar nu stiu de ce ma mai uit . Sunt jocuri de culise astea..

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3,www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi 4
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1

daca ajungem iar pe ultimul loc, n-am putea intoarce clasamentul sa fim noi primii?



MONI 27s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

ne-au dat si vecinii bulgari un zambet.
nu as vrea sa fiu rautacioasa, dar nici prestatia noastra nu a fost de primele 10 locuri.
noi asteptam ,toti ne dorim, dra sincer pe ce sa ne dea???
suntem pe ultimul loc, macar melodia celor din azerbaijan o poti fredona, atata tam...o sa mergem, o sa facem...
intr-un fel ne meritam si locul.
cata politica sa fie totusi, luminita si sistem, treistariu au reusit sa ajunga undeva ceea ce inseamna ca se poate.
oricat ne-am dori , competitia de anul acesta a fost f grea, iar melodia si prestatia noastra, din pacate nu a uimit pe nimeni.wow, suntem pe ultimul loc
hai romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sissica spune:


acum se vede ce iubiti suntem in europa,




vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pai Macedonia ne-a dat cateva puncte ca Elena e jumate de-a lor.
Chiar nu a fost atat de proasta melodia ei sa merite ultimul loc. Tot mai sper sa urce.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RazaDeSoare spune:


Subscriu.Nu am fost cei mai slabi.Elena nu fuse excelenta,da nici ultima nu a fost:(

Citat:
citat din mesajul lui anemona

Mie mi-e clar ca juriile alea au avut rolul de a da ce vor ele si asta a facut sa fim asa jos. Chiar nu pot sa cred ca a fost atat de slab. E ceva putred. De fapt, ca intotdeauna, dar acum juriul a facut cartile.




_
http://stirileprotv.ro/exclusiv/avem_viata_in_sange/avem-viata-in-sange-click-aici-daca-vrei-sa-devii-donator-de-celule-stem.html

Mergi la inceput